PIELGRZYMKI

Informacja

PIELGRZYMKI Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
PIELGRZYMKI

Wiara czyni cuda, czyli Pielgrzymki jako droga do Boga

Pielgrzymki są formą wycieczek grupowych w Święte lub ważne dla religii katolickiej miejsca, którym towarzyszy przynajmniej jeden doświadczony przewodnik. Wraz z całą pielgrzymką zwiedzamy różnorodne punkty, odbywając wewnętrzną przemianę, modląc się w swojej lub czyjejś intencji, śpiewając oraz umacniając swoją wiarę. W naszych kuszących ofertach znajdują się nie tylko piękne tereny, ale również kilkudniowa pełna opieka nad grupą, zapewnienie co najmniej dwu gwiazdkowych hoteli, smacznych oraz ciepłych posiłków i napoi, a także wiele, wiele więcej. Zapisy można składać w dowolnej chwili!

Pielgrzymki przyjazne seniorom

Wśród różnorodnych wycieczek w miejsca Święte, wyróżniamy również pielgrzymki dla seniorów. To często spotykana forma przebycia trasy w skupieniu i modlitwie, która jest łatwa do pokonania przez osoby starsze. Nachylenie terenu jest najczęściej płaskie oraz równe, a wiele z tras zwiedza się, jadąc czy płynąc specjalnie przygotowanymi środkami transportu jak autokary i jachty.

Fatima, czyli miejsce odwiedzane przez miliony pielgrzymkowiczów

Pielgrzymka do Fatimy z okazji stulecia objawień maryjnych jest doskonałym upamiętnieniem wydarzenia, jakim było ukazanie się Matki Bożej trójce pastuszków. Ta pielgrzymka trwa osiem dnii zaliczana jest do jednej z łatwiejszych do przebycia. Przygoda zaczyna się podróżą do Warszawy, z niej lecimy do Lizbony oraz autokarem przemieszczamy się do Fatimy. W trakcie pobytu na terenie stolicy Portugalii zwiedzamy wiele ośrodków sanktuarnych, muzeów, klasztorów oraz opactw i wiele, wiele innych atrakcji turystycznych.

Ziemia Święta - wycieczki jako doskonała Pielgrzymka na pierwszy raz

Wycieczkę tę polecamy każdemu, kto jeszcze nie był na pielgrzymce. Ta trasa poza łatwą, jest bogata w wiele atrakcji. Pielgrzymka do Jerozolimy z nocowaniem w Betlejem jest jak przejście w butach syna Bożego. Poprzez Jezioro Galilejskie, Jerycho, Morze Martwe i Rzekę Jordan zwiedzamy najbardziej charakterystyczne miejsca religijne. Wszystko zaczyna się w Warszawie i trwa osiem pełnych dni. Podobną trasą kusi nas ośmiodniowa pielgrzymka do Jordanii zaczynana w Katowicach, gdzie dodatkowo zwiedzimy Nazaret, więcej czasu spędzimy w Jerozolimie i Betlejem, a także wejdziemy na górę Nebo.

Tajemnicza wyprawa z "Egzorcystą", czyli Pielgrzymka z rekolekcjami

Tytułowym Egzorcystą jest ksiądz, który podczas odbywania aż dziesięciodniowej pielgrzymki wygłosi nam rekolekcje zatytułowane: "Walka duchowa dobra ze złem". Cała podróż dedykowana jest szczególnie osobom, które marzą o wyzdrowieniu, poprawie swojego losu czy sytuacji życiowych. W pierwszym dniu lecimy z Warszawy do Wiednia i zwiedzamy cudowne ogrody oraz katedrę. W drugi dzień przemieszczamy się do Padwy, kolejno do Loreto i Manoppello. Po drodze modlimy się w wielu katedrach i miejscach sakralnych, stawiamy kroki w sanktuariach, bierzemy udział w mszach oraz długich modłach. Następnie znajdujemy się w Agnone, potem w San Giovanni Rotundo, z którego wędrujemy i jedziemy przez Monte Sant Angelo do Neapolu. Po drodze upamiętniamy ważne postacie religijne za pomocą modlitw przy grobach, odwiedzamy kolejne miejsca sakralne i śpiewamy pieśni na mszach świętych. Równy tydzień po wylocie jesteśmy w Rzymie, a kolejne trzy dni zajmuje nam podróż do Padwy przez Asyż i do Graz przez Wenecję.

Organizowane są również:

Pielgrzymka do Medjugorie,

Pielgrzymka do Rzymu,

Pielgrzymka do Włoch,

Pielgrzymka do Izraela.