Książki

Informacja

Książki Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Książki

Książki są prezentami idealnymi. Wśród dostępnych tytułów można znaleźć pozycję idealną dla każdej osoby. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o książki religijne. Książka może stać się bardzo praktyczną, a przy tym niezwykle ważną pamiątką najistotniejszych chwil w życiu każdego katolika. Znakomitym przykładem są książki na bierzmowanie. Można znaleźć wśród nich tytuły, które będą pomocne nie tylko w dalszym umacnianiu się w wierze, ale również w podejmowaniu życiowych wyborów. Książka na bierzmowanie to pomysł na prezent nie tylko dla fanów literatury, ale też dla osób, które chcą pogłębiać swoją więź z Bogiem.

W naszej ofercie znajdziesz książki na bierzmowanie, które poruszają bardzo ważne, życiowe tematy. Świetnym przykładem jest książka Docat zawierająca najważniejsze nauki społeczne kościoła i podejmująca temat tego, co robić, by powoli zmieniać swoje życie tak, by było ono zgodne z Ewangelią w Piśmie Świętym. Ciekawą propozycją jest również tytuł 777 spojrzeń w niebo autorstwa ks. Stefana Radziszewskiego, który skłania do dalszych poszukiwań Boga we wszystkim, co nas otacza. Dla młodych, wierzących osób z Polski ważna będzie również książka Jeszcze 5 minutek o. Adama Szustaka, a także Szusta rano tego samego autora. W końcu każdego dnia, w ciągu każdych pięciu minut może wydarzyć się naprawdę wiele.

Nie brakuje u nas również książek na bierzmowanie przeznaczonych dla osób, które dopiero przygotowują się do sakramentu. Dzięki tym pozycjom bez wątpienia lepiej zrozumieją istotę sakramentu i w chwili przyjmowania daru Ducha Świętego będą zupełnie świadome ważkości sytuacji.