MEDALIKI

Informacja

MEDALIKI Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
MEDALIKI

Medaliki chrześcijańskie- ponadczasowa klasyka

Medaliki srebrne i medaliki złote w ostatnich latach stały się znowu bardzo popularne i są chętnie noszone przez ludzi w każdym wieku. Medaliki od zawsze były symbolem wiary, który miał pokazywać przywiązanie do religii i przypominać o roli, jaką pełni w życiu każdego człowieka Bóg. W ciągu ostatnich kilku lat można zauważyć, że medaliki stały się bardzo chętnie kupowane i noszone przez osoby różnej płci, i w różnym wieku- są one bardzo uniwersalne i klasyczne, dzięki czemu można nosić je na co dzień, bez względu na nasz ubiór czy tryb życia. 

Medaliki to dobry pomysł na upominek

Medaliki są świetnym pomysłem dla wszystkich, którzy szukają upominku dla bliskich osób. Osoby, które szukają pamiątki Chrztu, mają bardzo szeroki wybór, jednak powinny zwrócić uwagę na medaliki. Medaliki na chrzest są rewelacyjną pamiątką na wiele lat, która pozwala w nienachalny sposób upamiętnić tak ważną chwilę w życiu każdego chrześcijanina. Medaliki na chrzest dla chłopca lub dziewczynki powinny być subtelne i klasyczne, tak aby zawsze dobrze się prezentowały. Medaliki na komunię oraz medaliki na bierzmowanie cieszą się równie dużym zainteresowaniem- są nie tylko piękne, ale także wyjątkowo trwałe, dzięki czemu mogą służyć nam przez długie lata. Osoby, które szukają pomysłów na upominek z okazji ważnej uroczystości religijnej, powinny spojrzeć na obrazki srebrne oraz ikony świętych. Doskonałym pomysłem może również okazać się Pismo Święte, a w szczególności Biblia na komunię. 

Medaliki z Matką Boską 

Matka Boska jest jedną z najważniejszych postaci dla wszystkich religijnych osób, dlatego też medaliki maryjne cieszą się ogromną popularnością. Medaliki z Maryją można znaleźć w wielu wariantach- mężczyźni mogą sięgnąć po nieco masywniejsze i proste, z kolei kobiety po modele delikatniejsze i bardziej ozdobne. Medaliki z Matką Boską są również dobrym pomysłem na drobny, ale bardzo elegancki podarunek dla bliskiej nam osoby.

Medaliki na każdą okazję

Poza oczywistymi uroczystościami, takimi jak Chrzest, Komunia czy Bierzmowanie, medaliki są świetnym podarunkiem na wiele innych okazji. W ostatnich latach coraz częściej rodzice, dziadkowie czy po prostu przyjaciele rodziny kupują nowonarodzonemu dziecku medalik do wózka, który ma sprawiać, że dziecko będzie zawsze blisko Boga. Rewelacyjnym pomysłem są również medaliki z grawerem, które można spersonalizować i podarować bliskiej nam osobie z okazji każdej, nawet najmniejszej okazji takiej jak rozpoczęcie roku szkolnego, zdanie matury lub rozpoczęcie nowej pracy. Osoby, które poszukują drobnych upominków dla swoich bliskich, powinny sprawdzić książki religijne- dzięki szerokiemu zakresowi poruszanych tematów każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrym rozwiązaniem może być również Ikona Pneumatofora, czyli wizerunek Matki Bożej niosącej Ducha.