Ramki na zdjęcia

Informacja

Ramki na zdjęcia Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Ramki na zdjęcia

Fenomenalna droga na dekorację wnętrz oraz upamiętnienie ważnej chwili - ramki na zdjęcia komunijne

Srebrna ramka na zdjęcia to piękny pomysł na upamiętnienie niecodziennych chwil związanych z Pierwszą Komunią Świętą. W ozdobnej ramie pokrytej prawdziwym srebrem próby 925 (tę najczęściej stosuje się w biżuterii) umieścimy zdjęcie standardowych wymiarów m.in. 13x18 cm oraz 9x13 cm w zależności od modelu, w orientacji poziomej lub pionowej. Dzięki przepięknym zdobieniom nakierowanym na Drugi Sakrament m.in. Jezus Chrystus, kielich z hostią czy dziewczynka przyjmująca Eucharystię, ramki na zdjęcia stanowią wyborną ozdobę każdego wnętrza. Warto dodać, że dodatki są grawerowane za pomocą cięcia laserowego, będąc tym samym srebrnym obrazkiem podkreślającym piękno I Komunii Świętej.

Bogaty wybór niezwykłych produktów srebrnych, czyli ramka na zdjęcie jako piękny prezent komunijny

Wśród wyjątkowych srebrnych ramek na zdjęcia komunijne, znajdziemy różnorodne oraz kuszące propozycje. W grupie pięknych, srebrnych produktów możemy wyróżnić m.in. ramki z serduszkiem. W delikatnie nakreślonym kształcie znajdziemy chłopca lub dziewczynkę przyjmujących Sakrament. Serduszko znajduje się wtedy po lewej stronie, a na górze ramy widnieje napis "Pamiątka I Komunii Świętej". Innym rodzajem są ramki na zdjęcia Valenti pochodzenia włoskiego, z tym samym wzorem, ale umieszczonym po prawej stronie. W nim umieszczono chłopca, dziewczynkę oraz Pana Jezusa, dodatkowo sama rama jest znacznie szersza, a serce nieco większe.

Bardzo lubianymi ramkami srebrnymi na zdjęcie komunijne, są produkty z kielichem oraz hostią idealnie podkreślające powagę tego pięknego dnia. Wśród ofert z takim wzornictwem zobaczymy także włoskie produkty, których charakteryzuje wysoka jakość oraz dbałość o szczegóły.

Polecamy również:

Różańce komunijne

Torby komunijne

Medaliki na komunię

Albumy na zdjęcia komunijne

Książki na komunię