Audiobooki

Informacja

Audiobooki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Audiobooki

Nowoczesny prezent pierwszokomunijny, czyli audiobooki na I Komunię Świętą

Audiobooki komunijne to książki, których treść została przeczytana przez lektora i nagrana. Głos ten możemy odtworzyć na nośniku DVD, a także mp3. Dzięki czemu pełnią rolę inspirujących, uczących oraz motywujących podcastów, które odtworzymy w np. aucie, domu, na komputerze czy nawet w telefonie. Książki czytane, czyli audiobooki, to świetny pomysł na podarunek z myślą o dziecku pierwszokomunijnym zważywszy na szeroką tematykę, niekoniecznie jedynie chrześcijańską, stworzoną z myślą o młodszych i starszych osobach. Wśród znanych tytułów odpowiednich dla przedziału wiekowego 9-10 lat znajdziemy m.in.: wiele części znanej pozycji “Opowieści z Narnii”, przyjazne wydanie najmłodszym “Biblia Kids” czy zbiór “Opowieści Biblijne Nowego Testamentu” pełny wyjątkowych i pięknych historyjek.

Format słuchany pozwala nam na m.in. wspólne, rodzinne gotowanie oraz przysłuchiwanie się mądrym opowieściom. Jest to również przyjazny dodatek przed snem, podsumowanie po modlitwie czy nauce. Pozwala naszym oczom odpocząć, a także odciąć się od zabieganego świata.

Jaki prezent na Komunię Świętą? Audiobooki!

Fenomen audiobooków z dnia na dzień podnosi ich popularność. Książki czytane są lubiane przez dorosłych, a także dzieci. Format DVD lub mp3 pozwala nam zresetować się po ciężkim dniu i przygotować na kolejny. Dzieci ociągające się przed fizycznym czytaniem, mogą zapoznać się z wartościową treścią, pielęgnując w sobie nawyk uważności oraz skupienia.

Dlatego też wspaniałym pomysłem na prezent będą audiobooki komunijne

Dla dzieci pierwszokomunijnych polecamy również:

Różańce komunijne

Medaliki na komunię

Krówki komunijne

Albumy na zdjęcia komunijne

Komunijne obrazki srebrne