SARAH YOUNG

Informacja

SARAH YOUNG Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 49,30 zł 58,00 zł -15% Dostawa w ciągu: 3 dni
  49,30 zł 58,00 zł -15%
  Obniżka!
  Array
  (
    [id_product] => 18754
    [id_supplier] => 0
    [id_manufacturer] => 0
    [id_category_default] => 754
    [id_shop_default] => 1
    [id_tax_rules_group] => 3
    [on_sale] => 0
    [online_only] => 0
    [ean13] => 
    [upc] => 
    [ecotax] => 0.000000
    [quantity] => 0
    [minimal_quantity] => 1
    [price] => 49.3
    [wholesale_price] => 0.000000
    [unity] => szt.
    [unit_price_ratio] => 0.000000
    [additional_shipping_cost] => 0.00
    [reference] => PAKIET106
    [supplier_reference] => 
    [location] => 
    [width] => 0.000000
    [height] => 0.000000
    [depth] => 0.000000
    [weight] => 0.200000
    [out_of_stock] => 2
    [quantity_discount] => 0
    [customizable] => 0
    [uploadable_files] => 0
    [text_fields] => 0
    [active] => 1
    [redirect_type] => 404
    [id_product_redirected] => 0
    [available_for_order] => 1
    [available_date] => 2020-04-08
    [condition] => new
    [show_price] => 1
    [indexed] => 1
    [visibility] => both
    [cache_is_pack] => 0
    [cache_has_attachments] => 0
    [is_virtual] => 0
    [cache_default_attribute] => 0
    [date_add] => 2020-04-08 12:15:32
    [date_upd] => 2021-05-10 15:59:40
    [advanced_stock_management] => 0
    [pack_stock_type] => 3
    [id_shop] => 1
    [id_product_attribute] => 0
    [product_attribute_minimal_quantity] => 
    [description] => TY JESTEŚ MARKĄ | ks. Piotr Pawlukiewicz 
  


  BĄDŹ MARKĄ,
  JAKIEJ POTRZEBUJE ŚWIAT

  Są firmy, których logo znane jest na całym świecie. Wydają miliony dolarów, aby uczynić swoje znaki rozpoznawalne. Chcesz czy nie, każdą swoją decyzją i czynem Ty również budujesz swoją markę, która jest kojarzona z określonymi wartościami.

  Po czym można Cię rozpoznać?


  JAKĄ MARKĄ JESTEŚ?

  Ks. Piotr Pawlukiewicz podejmuje się w książce odważnego popatrzenia na samego Jezusa przez pryzmat marki. Przywołuje również różne historie i anegdoty z własnego życia i życia innych osób, które weryfikują to, jakimi dziś ludzie żyją wartościami.


  Odpowiada przy tym na pytania:


  • Co się składa na markę chrześcijanina?

  • Co zrobić, by nasza marka znaczyła coś we współczesnym świecie?

  • Na czym polega autentyczność, czyli jak być marką, która jest prawdziwa, a nie taką, która robi “numery popisowe”

  • Jak można zepsuć swoją markę i jak tego uniknąć?  Ks. Pawlukiewicz – mistrz historii i anegdoty poprowadzi Cię przez główny temat książki, nie jak nudny przewodnik wycieczek, ale “tubylec”, który pokaże Ci fascynujące zakamarki życia


  • Jak to się stało, że chrześcijanie to ludzie, którzy są już dawno po swoim pogrzebie? (str. 9)

  • O chrześcijańskim znaku ryby, który działa (str. 11) i totalnie niekomercyjnym znaku krzyża (str. 21)

  • Kto z nas może rozpoznać zmartwychwstałego Jezusa? (str. 28)

  • Jak zachowuje się żałosna karykatura chrześcijanina? (str. 29)

  • Na czym polega mądre dawanie i branie (str. 39)

  • Co robić, żeby nie dochodziło w naszych rodzinach do rozwodów? (str. 70)

  • Nieprawdopodobna opowieść niezwykłej kobiety, która po zdradzie nie tylko nie odrzuciła męża, ale potrafiła trwać w miłości do niego (str. 72)

  • O Jezusie, który będzie straszył innych bronią w Twoim imieniu (str. 86)

  • O życiu przy otwartych drzwiach, czyli prawdziwym sensie czystości (str. 105)

  • Okropnie niezręczna scena z Ewangelii, o której jak księża mówią kazanie to kichają, żeby ukryć fakt, że nie wiedzą co powiedzieć (str. 119)

  • Jaka jest Twoja rodzina: wierząca czy kościelna? (str. 137)

  • Czego Ci najbardziej potrzeba, jeśli chcesz być marką dla świata (str. 145)

   

  Ilość stron: 184
  Okładka: Miękka

   

   Z głębi naszych serc|  KARD. ROBERT SARAH


  Książka „Z głębi naszych serc” autorstwa kardynała Roberta Sarah i papieża emeryta Benedykta XVI traktuje o potrzebie zachowania celibatu w życiu katolickich duchownych. W obliczu aktualnych problemów świata religijnego, autorzy wypowiadają się o istocie czystości wśród składających śluby kapłańskie, oraz braku celowości powoływania księży wśród żonatych mężczyzn. „Z głębi naszych serc” to dzieło literatury, w którym swe słowa zawarli dwaj bezgranicznie oddani Stwórcy ludzie. Jak mówi jeden z autorów, papież emeryt Benedykt XVI – „Ksiądz powinien być czujny. Musi stać na straży wobec sił zła. Musi podtrzymywać wiarę ludzkości w Boga. Musi mieć się na baczności w codziennym życiu”. Słowa te doskonale oddają sens powołań kapłańskich, któremu wierni powinni pozostać wszyscy duchowni. Jednocześnie, obaj autorzy przypominają, że posługa Bogu równa się porzuceniu tego co posiadamy i bezgranicznemu zawierzeniu Zbawicielowi. Wychodząc naprzeciw współczesności w życiu Kościoła Katolickiego zarówno kardynał Robert Sarah, jak i papież emeryt Benedykt XVI w swojej książce „Z głębi naszych serc” wypowiadają się w bezpośredni sposób na jak najbardziej aktualny temat zachowania celibatu.

  Z głębi naszych serc” książka, która skłania do przemyśleń


  „Z głębi naszych serc” to książka, która skłania do przemyśleń na temat istoty kapłaństwa, oraz zachowania przez księży celibatu. Dwaj szanowani duchowni przedstawiają swój jednoznaczny pogląd na obecną sytuację mającą miejsce w życiu religijnym. Posługa duchowa nierozerwalnie wiąże się z konkretnymi ograniczeniami i rezygnacją ze zbędnych aspektów. Z książki „Z głębi naszych serc” każdy, również osoba świecka może dowiedzieć się, jaki tak naprawdę jest sens pozostania oddanym Bogu. Jeden z autorów książki „Z głębi naszych serc” – kardynał Robert Sarah uświadamia, że wyświęcenie żonatych mężczyzn pozbawiłoby nowopowstałe kościoły doświadczenia obecności Jezusa Chrystusa. Słowa te pokazują, jak ważny dla duchownego jest zachowany celibat, który pozwala mu na zbliżenie się do samego Syna Bożego. Lektura owego dzieła literackiego autorstwa dwóch cenionych kapłanów nie tylko otworzy oczy czytelnikowi, ale również skłoni go do wyciągnięcia własnych wniosków i przemyśleń w sprawie wyrzeczeń na rzecz wiary.

  Wiara to także oddanie i wyrzeczenia


  Dla duchownych katolickich na całym świecie posługa nierozerwalnie łączy się z dobrowolnymi wyrzeczeniami. Jak wyjaśniają autorzy książki „Z głębi naszych serc” to właśnie one składają się na celibat. Zdaniem kardynała Roberta Sarah i papieża emeryta Benedykta XVI jego zachowanie umożliwia księżom zbliżenie się do Stwórcy. Jak mówi Joseph Ratzinger, duchowni stoją na straży wobec sił zła. Z tych krótkich słów można wyczytać prawdziwą istotę powołań kapłańskich. Według książki „Z głębi naszych serc” ksiądz to świadomy i zdolny do poświęceń człowiek, służący pomocą każdemu, kto jej potrzebuje. Duchowa jedność z Jezusem Chrystusem w szczególny sposób mu w tym pomaga. Celibat jako dobrowolne wyrzeczenie się pewnych dóbr umożliwia podtrzymanie owej więzi, wzmacnia ją i nadaje jej sens. Obaj autorzy sugerują, że jest on niezbędny, aby móc budować Kościół. Lektura „Z głębi naszych serc” pozwoli dojść do wniosków, które ukształtują nasz sposób patrzenia na posługę pełnioną przez duchownych katolickich na całym świecie. Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby treść książki była jak najbardziej przejrzysta.

  Książka „Z głębi naszych serc” kardynała Roberta Sarah i papieża emeryta Benedykta XVI porusza aktualny temat celibatu wśród duchownych. Autorzy jednoznacznie wypowiadają się o istocie wyrzeczeń na rzecz posługi Bogu.


  Fragment książki:

   Ksiądz powinien być czujny. Musi stać na straży wobec sił zła. Musi podtrzymywać wiarę ludzkości w Boga. Musi mieć się na baczności w codziennym życiu.
  Papież emeryt Benedykt XVI

  Istnieje związek ontologiczno-sakramentalny między kapłaństwem a celibatem. Umniejszenie wspomnianego związku spowoduje zdeprecjonowanie dorobku Soboru i papieży Pawła VI, Jana Pawła II i Benedykta XVI.
  Kardynał Robert Sarah

  Wyświęcenie żonatych mężczyzn pozbawiłoby nowo powstające Kościoły doświadczenia obecności i nawiedzenia Chrystusa danego i oddanego w osobie celibatariusza.
  Kardynał Robert Sarah

  Kapłaństwo Jezusa Chrystusa wprowadza nas w życie, które polega na stawaniu się jednością z Nim i na odrzuceniu wszystkiego, co do nas należy. Taki jest fundament dla księży i wymóg celibatu.
  Papież emeryt Benedykt XVI

  Codzienna celebracja Eucharystii, która implikuje niekończący się stan służby Bogu, rodzi spontanicznie niemożliwość związku małżeńskiego.
  Papież emeryt Benedykt XVI

  Kościół potrzebuje tylko mężczyzn, którzy go kochają miłością Chrystusa Oblubieńca. Kościół pozbawiony księży w celibacie nie będzie miał świadomości, iż pozostaje Oblubienicą Chrystusa.
  Kardynał Robert Sarah

   

  Ilość stron: 149
  Oprawa: miękka
  ISBN: 978-83-7257-774-0
  [description_short] =>

  PAKIET

  [available_now] => [available_later] => 3 dni [link_rewrite] => ty-jestes-marka-z-glebi-naszych-serc [meta_description] => Ty jesteś marką + Z głębi naszych serc [meta_keywords] => [meta_title] => Ty jesteś marką + Z głębi naszych serc [name] => Ty jesteś marką + Z głębi naszych serc [id_image] => 18754-61872 [legend] => [manufacturer_name] => [category_default] => KSIĄŻKI [new] => 0 [orderprice] => 55.238095 [allow_oosp] => 1 [category] => ksiazki [link] => https://dystrybucjakatolicka.pl/ksiazki/18754-ty-jestes-marka-z-glebi-naszych-serc.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 46.952381 [price_without_reduction] => 58 [reduction] => 8.285714 [specific_prices] => Array ( [id_specific_price] => 277339 [id_specific_price_rule] => 0 [id_cart] => 0 [id_product] => 18754 [id_shop] => 1 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [id_product_attribute] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 0.150000 [reduction_tax] => 1 [reduction_type] => percentage [from] => 0000-00-00 00:00:00 [to] => 0000-00-00 00:00:00 [score] => 48 ) [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( [0] => Array ( [name] => Autor [value] => ks. Piotr Pawlukiewicz [id_feature] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Detal brutto [value] => 58,00 [id_feature] => 3 ) ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 5 [tax_name] => PTU PL 5% [color_list] => ) 1
  Dostawa w ciągu: 3 dni
 • 33,92 zł 39,90 zł -15% Dostawa w ciągu: 3 dni
  33,92 zł 39,90 zł -15%
  Obniżka!
  Array
  (
    [id_product] => 17996
    [id_supplier] => 0
    [id_manufacturer] => 175
    [id_category_default] => 754
    [id_shop_default] => 1
    [id_tax_rules_group] => 3
    [on_sale] => 0
    [online_only] => 0
    [ean13] => 9788366061774
    [upc] => 
    [ecotax] => 0.000000
    [quantity] => 0
    [minimal_quantity] => 1
    [price] => 33.92
    [wholesale_price] => 20.140000
    [unity] => szt.
    [unit_price_ratio] => 0.000000
    [additional_shipping_cost] => 0.00
    [reference] => ESP2021
    [supplier_reference] => 
    [location] => 
    [width] => 0.000000
    [height] => 0.000000
    [depth] => 0.000000
    [weight] => 0.400000
    [out_of_stock] => 2
    [quantity_discount] => 0
    [customizable] => 0
    [uploadable_files] => 0
    [text_fields] => 0
    [active] => 1
    [redirect_type] => 404
    [id_product_redirected] => 0
    [available_for_order] => 1
    [available_date] => 2019-10-28
    [condition] => new
    [show_price] => 1
    [indexed] => 1
    [visibility] => both
    [cache_is_pack] => 0
    [cache_has_attachments] => 0
    [is_virtual] => 0
    [cache_default_attribute] => 0
    [date_add] => 2019-10-28 12:32:03
    [date_upd] => 2021-05-10 15:59:40
    [advanced_stock_management] => 0
    [pack_stock_type] => 3
    [id_shop] => 1
    [id_product_attribute] => 0
    [product_attribute_minimal_quantity] => 
    [description] => 
  

  Jezus mówi do ciebie. Słowa dla młodych

  Najnowsza książka autorki bestsellera ,,Jezus mówi do ciebie”!

  Sarah Young przez wiele lat spisywała słowa, które wypowiadał do niej Jezus. Owocem jej modlitw stała się książka Jezus mówi do ciebie, dzięki której miliony ludzi na całym świecie mogą zbliżać się do Boga.  Jeśli poszukujesz relacji z Bogiem i pragniesz, by modlitwa stała się dla ciebie codzienną przygodą, sięgnij po ten osobisty dziennik duchowy przygotowany specjalnie z myślą o młodych ludziach!

  W książce znajdziesz poruszające słowa na każdy dzień roku, które sprawią, że poczujesz, jak Jezus dotyka Twojego serca.

  Bóg chce ci przekazać coś ważnego – wykorzystaj szansę, by to odkryć.

  EAN: 9788366061774

  ISBN: 978-83-66061-77-4

  Format: 145x205 mm

  Stron: 408

  Data wydania: 2019-10-18

  Oprawa: zintegrowana

  [description_short] =>

  Esprit

  [available_now] => [available_later] => 3 dni [link_rewrite] => jezus-mowi-do-ciebie-slowa-dla-mlodych [meta_description] => Jezus Mówi do Ciebie. Słowa dla młodych [meta_keywords] => [meta_title] => Jezus Mówi do Ciebie. Słowa dla młodych [name] => Jezus Mówi do Ciebie. Słowa dla młodych - Sarah Young [id_image] => 17996-60627 [legend] => Jezus Mówi do Ciebie. Słowa dla młodych [manufacturer_name] => Esprit Dystrybucja K. Bocian. P. Mistachowicz Sp.J [category_default] => KSIĄŻKI [new] => 0 [orderprice] => 38.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => ksiazki [link] => https://dystrybucjakatolicka.pl/ksiazki/17996-jezus-mowi-do-ciebie-slowa-dla-mlodych-9788366061774.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 32.3 [price_without_reduction] => 39.9 [reduction] => 5.7 [specific_prices] => Array ( [id_specific_price] => 265972 [id_specific_price_rule] => 22 [id_cart] => 0 [id_product] => 17996 [id_shop] => 1 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [id_product_attribute] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 0.150000 [reduction_tax] => 0 [reduction_type] => percentage [from] => 0000-00-00 00:00:00 [to] => 0000-00-00 00:00:00 [score] => 48 ) [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( [0] => Array ( [name] => Autor [value] => Sarah Young [id_feature] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Detal brutto [value] => 39,90 [id_feature] => 3 ) [2] => Array ( [name] => Wydawnictwo [value] => ESPRIT [id_feature] => 2 ) ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 5 [tax_name] => PTU PL 5% [color_list] => ) 1
  Dostawa w ciągu: 3 dni
 • 25,42 zł 29,90 zł -15% Dostawa w ciągu: 3 dni
  25,42 zł 29,90 zł -15%
  Obniżka!
  Array
  (
    [id_product] => 10248
    [id_supplier] => 0
    [id_manufacturer] => 152
    [id_category_default] => 754
    [id_shop_default] => 1
    [id_tax_rules_group] => 3
    [on_sale] => 0
    [online_only] => 0
    [ean13] => 9788365847225
    [upc] => 
    [ecotax] => 0.000000
    [quantity] => 0
    [minimal_quantity] => 1
    [price] => 25.42
    [wholesale_price] => 15.100000
    [unity] => szt.
    [unit_price_ratio] => 1.000000
    [additional_shipping_cost] => 0.00
    [reference] => EES0012
    [supplier_reference] => 
    [location] => 
    [width] => 0.000000
    [height] => 0.000000
    [depth] => 0.000000
    [weight] => 0.400000
    [out_of_stock] => 2
    [quantity_discount] => 0
    [customizable] => 0
    [uploadable_files] => 0
    [text_fields] => 0
    [active] => 1
    [redirect_type] => 404
    [id_product_redirected] => 0
    [available_for_order] => 1
    [available_date] => 2017-10-24
    [condition] => new
    [show_price] => 1
    [indexed] => 1
    [visibility] => both
    [cache_is_pack] => 0
    [cache_has_attachments] => 0
    [is_virtual] => 0
    [cache_default_attribute] => 0
    [date_add] => 2017-10-24 08:18:58
    [date_upd] => 2021-04-07 09:40:54
    [advanced_stock_management] => 0
    [pack_stock_type] => 3
    [id_shop] => 1
    [id_product_attribute] => 0
    [product_attribute_minimal_quantity] => 
    [description] => 
  

  JEZUS JEST Z TOBĄ. ZAWSZE!

  Ta książka nie powstałaby, gdyby nie radość płynąca ze spotkania żywego Jezusa i z doświadczenia Jego niezwykłej miłości. Sarah Young – autorka bestsellerów Jezus mówi do ciebie, Jezus jest blisko, Drogi Jezu i Jezus żyje – mimo cierpienia i uciążliwej choroby odnajduje szczęście dzięki osobistej rozmowie z Jezusem.

  W tej książce znajdziesz pełne miłości słowa Jezusa przeznaczone do czytania na każdy dzień roku. Za ich sprawą możesz codziennie doświadczać wielkiego wsparcia, jakie Pan chce dawać każdemu z nas, mimo towarzyszących nam trudów i bolesnych doświadczeń. Słowa tej książki sprawią, że poczujesz niesamowitą radość płynącą z bycia ukochanym przyjacielem Jezusa.

  Jestem twoją radością! Te słowa mogą napełnić światłem twoje życie. Ponieważ jestem z tobą, zawsze mogę napełniać cię radością przed swoim obliczem. Możesz się otworzyć na moją obecność przez zaufanie i miłość do Mnie. Spróbuj powiedzieć: 

  „Jezu, jesteś moją radością”.

  fragment

   

  Okładka: Miękka D
  ata Premiery: 2017-10-18
  Liczba stron: 448
  ISBN: 978-83-65847-22-5
  EAN: 9788365847225

  [description_short] =>

  Esprit

  [available_now] => [available_later] => 3 dni [link_rewrite] => jezus-na-zawsze [meta_description] => Jezus na zawsze [meta_keywords] => [meta_title] => Jezus na zawsze [name] => Jezus na zawsze. Radość w Jego obecności [id_image] => 10248-47369 [legend] => [manufacturer_name] => Wydawnictwo Esprit S.C., P. Mistachowicz [category_default] => KSIĄŻKI [new] => 0 [orderprice] => 28.476190 [allow_oosp] => 1 [category] => ksiazki [link] => https://dystrybucjakatolicka.pl/ksiazki/10248-jezus-na-zawsze-9788365847225.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 24.204762 [price_without_reduction] => 29.9 [reduction] => 4.271429 [specific_prices] => Array ( [id_specific_price] => 252061 [id_specific_price_rule] => 22 [id_cart] => 0 [id_product] => 10248 [id_shop] => 1 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [id_product_attribute] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 0.150000 [reduction_tax] => 0 [reduction_type] => percentage [from] => 0000-00-00 00:00:00 [to] => 0000-00-00 00:00:00 [score] => 48 ) [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( [0] => Array ( [name] => Autor [value] => Sarah Young [id_feature] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Detal brutto [value] => 29.90 [id_feature] => 3 ) [2] => Array ( [name] => Wydawnictwo [value] => ESPRIT [id_feature] => 2 ) ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 5 [tax_name] => PTU PL 5% [color_list] => ) 1
  Dostawa w ciągu: 3 dni
 • 25,42 zł 29,90 zł -15% W magazynie
  25,42 zł 29,90 zł -15%
  Obniżka!
  Array
  (
    [id_product] => 1799
    [id_supplier] => 0
    [id_manufacturer] => 152
    [id_category_default] => 852
    [id_shop_default] => 2
    [id_tax_rules_group] => 3
    [on_sale] => 0
    [online_only] => 0
    [ean13] => 9788364647895
    [upc] => 
    [ecotax] => 0.000000
    [quantity] => 2
    [minimal_quantity] => 0
    [price] => 25.42
    [wholesale_price] => 15.100000
    [unity] => 
    [unit_price_ratio] => 0.000000
    [additional_shipping_cost] => 0.00
    [reference] => EES-00020
    [supplier_reference] => 
    [location] => 
    [width] => 0.000000
    [height] => 0.000000
    [depth] => 0.000000
    [weight] => 0.400000
    [out_of_stock] => 2
    [quantity_discount] => 0
    [customizable] => 0
    [uploadable_files] => 0
    [text_fields] => 0
    [active] => 1
    [redirect_type] => 404
    [id_product_redirected] => 0
    [available_for_order] => 1
    [available_date] => 0000-00-00
    [condition] => new
    [show_price] => 1
    [indexed] => 1
    [visibility] => both
    [cache_is_pack] => 0
    [cache_has_attachments] => 0
    [is_virtual] => 0
    [cache_default_attribute] => 0
    [date_add] => 2016-10-27 17:28:47
    [date_upd] => 2019-08-01 12:59:43
    [advanced_stock_management] => 0
    [pack_stock_type] => 0
    [id_shop] => 1
    [id_product_attribute] => 0
    [product_attribute_minimal_quantity] => 
    [description] => 

  Najdroższe dziecko, odpocznij w Mojej czułej obecności. Pozwól, by światłość Mojej miłości przeniknęła cię na wskroś. Odpoczywaj głęboko i pozwól, bym uspokoił twoje myśli i emocje i pomógł ci skierować uwagę na Mnie. Zatrzymaj się i we Mnie uznaj Boga. Stworzyłem cię tak, abyś Mnie znała – abyś się Mną radowała i na Mnie oparła całe swoje życie.

  Codzienne rozmowy z Panem, które przemieniają życie.

  Drogi Jezu to kolejna po bestsellerowych Jezus mówi do ciebie i Jezus jest blisko książka, w której zapisano trafiający wprost do naszych serc dialog z Jezusem. Sarah Young każdego dnia powierza Jezusowi swoje zmartwienia, przeżycia i refleksje. Szuka w Jego ramionach ciepła, ukojenia i słów, które przynoszą pokój i miłość. Odpowiedzi Jezusa na wyrażone w formie listów modlitwy i wyznania autorki to ożywczy strumień, który ukoi każde przepełnione codziennym niepokojem serce.
  Oprawa zintegrowana, 400 stron, wymiary 12 x 18 cm

  [description_short] =>

  Esprit

  [available_now] => [available_later] => 3 dni [link_rewrite] => drogi-jezu [meta_description] => Drogi Jezu [meta_keywords] => Drogi Jezu, rozmowy z Jezusem, codzienne rozmowy z Jezusem, [meta_title] => Drogi Jezu [name] => Drogi Jezu - Sarah Young [id_image] => 1799-47501 [legend] => [manufacturer_name] => Wydawnictwo Esprit S.C., P. Mistachowicz [category_default] => DUCHOWOŚĆ [new] => 0 [orderprice] => 28.476190 [allow_oosp] => 1 [category] => duchowosc [link] => https://dystrybucjakatolicka.pl/duchowosc/1799-drogi-jezu-9788364647895.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 24.204762 [price_without_reduction] => 29.9 [reduction] => 4.271429 [specific_prices] => Array ( [id_specific_price] => 251629 [id_specific_price_rule] => 22 [id_cart] => 0 [id_product] => 1799 [id_shop] => 1 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [id_product_attribute] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 0.150000 [reduction_tax] => 0 [reduction_type] => percentage [from] => 0000-00-00 00:00:00 [to] => 0000-00-00 00:00:00 [score] => 48 ) [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( [0] => Array ( [name] => Autor [value] => Sarah Young [id_feature] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Detal brutto [value] => 29.90 [id_feature] => 3 ) [2] => Array ( [name] => Wydawnictwo [value] => ESPRIT [id_feature] => 2 ) ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 5 [tax_name] => PTU PL 5% [color_list] => ) 1
  W magazynie
 • 25,42 zł 29,90 zł -15% Dostawa w ciągu: 3 dni
  25,42 zł 29,90 zł -15%
  Obniżka!
  Array
  (
    [id_product] => 4847
    [id_supplier] => 0
    [id_manufacturer] => 175
    [id_category_default] => 852
    [id_shop_default] => 2
    [id_tax_rules_group] => 3
    [on_sale] => 0
    [online_only] => 0
    [ean13] => 9788365349750
    [upc] => 
    [ecotax] => 0.000000
    [quantity] => 0
    [minimal_quantity] => 0
    [price] => 25.42
    [wholesale_price] => 14.520000
    [unity] => 
    [unit_price_ratio] => 0.000000
    [additional_shipping_cost] => 0.00
    [reference] => DYSTRYBUCJA00034667
    [supplier_reference] => 
    [location] => 
    [width] => 0.000000
    [height] => 0.000000
    [depth] => 0.000000
    [weight] => 0.400000
    [out_of_stock] => 2
    [quantity_discount] => 0
    [customizable] => 0
    [uploadable_files] => 0
    [text_fields] => 0
    [active] => 1
    [redirect_type] => 404
    [id_product_redirected] => 0
    [available_for_order] => 1
    [available_date] => 0000-00-00
    [condition] => new
    [show_price] => 1
    [indexed] => 1
    [visibility] => both
    [cache_is_pack] => 0
    [cache_has_attachments] => 0
    [is_virtual] => 0
    [cache_default_attribute] => 0
    [date_add] => 2016-10-31 09:45:49
    [date_upd] => 2019-08-02 11:09:28
    [advanced_stock_management] => 0
    [pack_stock_type] => 0
    [id_shop] => 1
    [id_product_attribute] => 0
    [product_attribute_minimal_quantity] => 
    [description] => 

  Zobaczyć miłość Bożą w swoim życiu

  JEZUS KOCHA CIĘ BARDZIEJ, NIŻ MOŻESZ TO SOBIE WYOBRAZIĆ

  Żyjemy w świecie, w którym nieustannie towarzyszą nam niepewność, zmartwienia i lęk. Kiedy SARAH YOUNG pisała książkę Jezus żyje, była w bardzo trudnym momencie swojego życia – cierpiała zarówno fizycznie, jak i duchowo. Jednak cały czas nieustannie wierzyła w jedno: nierozerwalną wieź z Jezusem.

  Jezus żyje to jedna z najbardziej osobistych książek autorki bestsellerów

  Jezus mówi do ciebie, Jezus jest blisko i Drogi Jezu. Powstała w czasie modlitw, dzięki którym Sarah Young doświadczała uzdrawiającej obecności Pana. Zapisane tu słowa kierowane są przez Jezusa do każdego z nas. Dzięki nim poznasz potęgę nadziei oraz siłę łaski, które przemienia Twoje życie.

  W pogoni codzienności w wielkim mieście łatwo zagłuszyć swoje serce i zapomnieć o tym, że Jezus jest blisko: wszystko widzi, słyszy każde nasze słowo – nawet to wypowiedziane w najbardziej samotną noc. Jezusowi nasze życie nigdy się nie wymyka. Te książki są dla mnie jak GPS – by każdego ranka odbierać od Niego współrzędne, dzięki którym codziennie od nowa mogę z Nim szukać najlepszej dla mnie drogi.

  Katarzyna Olubińska,
  dziennikarka, autorka bloga BÓG W WIELKIM MIEŚCIE

  Format 120x180 mm
  Stron 528
  Oprawa zintegrowana

  [description_short] =>

  Esprit

  [available_now] => [available_later] => 3 dni [link_rewrite] => jezus-zyje-sarah-young [meta_description] => Jezus żyje - Sarah Young [meta_keywords] => Jezus żyje - Sarah Young [meta_title] => Jezus żyje - Sarah Young [name] => Jezus żyje - Sarah Young [id_image] => 4847-45416 [legend] => [manufacturer_name] => Esprit Dystrybucja K. Bocian. P. Mistachowicz Sp.J [category_default] => DUCHOWOŚĆ [new] => 0 [orderprice] => 28.476190 [allow_oosp] => 1 [category] => duchowosc [link] => https://dystrybucjakatolicka.pl/duchowosc/4847-jezus-zyje-sarah-young-9788365349750.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 24.204762 [price_without_reduction] => 29.9 [reduction] => 4.271429 [specific_prices] => Array ( [id_specific_price] => 253685 [id_specific_price_rule] => 22 [id_cart] => 0 [id_product] => 4847 [id_shop] => 1 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [id_product_attribute] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 0.150000 [reduction_tax] => 0 [reduction_type] => percentage [from] => 0000-00-00 00:00:00 [to] => 0000-00-00 00:00:00 [score] => 48 ) [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( [0] => Array ( [name] => Autor [value] => Sarah Young [id_feature] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Detal brutto [value] => 29,90 [id_feature] => 3 ) [2] => Array ( [name] => Wydawnictwo [value] => ESPRIT [id_feature] => 2 ) ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 5 [tax_name] => PTU PL 5% [color_list] => ) 1
  Dostawa w ciągu: 3 dni
 • 25,42 zł 29,90 zł -15% Dostawa w ciągu: 3 dni
  25,42 zł 29,90 zł -15%
  Obniżka!
  Array
  (
    [id_product] => 1239
    [id_supplier] => 0
    [id_manufacturer] => 152
    [id_category_default] => 852
    [id_shop_default] => 2
    [id_tax_rules_group] => 3
    [on_sale] => 0
    [online_only] => 0
    [ean13] => 9788364647123
    [upc] => 
    [ecotax] => 0.000000
    [quantity] => 0
    [minimal_quantity] => 0
    [price] => 25.42
    [wholesale_price] => 0.000000
    [unity] => 
    [unit_price_ratio] => 0.000000
    [additional_shipping_cost] => 0.00
    [reference] => DYSTRYBUCJA00011503
    [supplier_reference] => 
    [location] => 
    [width] => 0.000000
    [height] => 0.000000
    [depth] => 0.000000
    [weight] => 0.500000
    [out_of_stock] => 2
    [quantity_discount] => 0
    [customizable] => 0
    [uploadable_files] => 0
    [text_fields] => 0
    [active] => 1
    [redirect_type] => 404
    [id_product_redirected] => 0
    [available_for_order] => 1
    [available_date] => 0000-00-00
    [condition] => new
    [show_price] => 1
    [indexed] => 1
    [visibility] => both
    [cache_is_pack] => 0
    [cache_has_attachments] => 0
    [is_virtual] => 0
    [cache_default_attribute] => 0
    [date_add] => 2016-10-27 17:13:42
    [date_upd] => 2019-08-02 10:33:59
    [advanced_stock_management] => 0
    [pack_stock_type] => 0
    [id_shop] => 1
    [id_product_attribute] => 0
    [product_attribute_minimal_quantity] => 
    [description] => 

  Strzegę wszystkich, którzy Mnie miłują. Niech ta obietnica Mojej czujnej opieki będzie dla ciebie pociechą – zwłaszcza w ciężkich chwilach. Składam ci ją dlatego, że Mnie miłujesz. […] Zapewniam cię, że Ja zawsze cię strzegę, jak pasterz swojej trzody. Czasem możesz się czuć samotny i bezbronny. By przegnać te uczucia, uwierz, że przy tobie jestem, i zacznij ze Mną rozmawiać – otwórz przede Mną serce. Opowiedz mi wszystko bez lęku, a silniej poczujesz Moją czujną, pełną miłości obecność.

  fragment

   

  Sarah Young napisała książkę Jezus jest blisko w bardzo trudnym dla siebie czasie. Słowa płynące z Pisma Świętego i obecność Jezusa każdego dnia dodawały jej jednak sił i nadziei. Autorka dzieli się z czytelnikami tym, co przekazał jej w modlitwie sam Bóg, i wierzy, że dzięki tym słowom będą mogli zawierzyć Mu całym sercem.

  W życiu każdego człowieka zdarzają się ciężkie chwile. Książka Jezus jest blisko powstała, by pomóc nam się z nimi uporać. Pełne pokoju i miłości słowa dodają odwagi i pomagają zabliźniać rany, nawet te chowane najgłębiej w sercu.

  Poprzez karty tej książki Syn Boży zapewnia nas, że czuwa, i wypełnia dobrem wszystkie chwile naszego życia, a to, co może nam się w danym momencie wydawać nieszczęściem, ostatecznie prowadzi do Boga i oddaje Mu chwałę.

   

  Książka autorki Jezus mówi do Ciebie, światowego fenomenu i bestselleru, który sprzedano w ponad 10 milionach egzemplarzy, a w samej Polsce w kilkudziesięciu tysiącach!

  Kolejny modlitewnik Sary Young, Jezus jest blisko, został ogłoszony chrześcijańską książką roku 2013 przez ECPA w Stanach Zjednoczonych!

  [description_short] =>

  Esprit

  [available_now] => [available_later] => 3 dni [link_rewrite] => jezus-jest-blisko [meta_description] => Jezus jest blisko [meta_keywords] => [meta_title] => Jezus jest blisko [name] => Jezus jest blisko [id_image] => 1239-47467 [legend] => [manufacturer_name] => Wydawnictwo Esprit S.C., P. Mistachowicz [category_default] => DUCHOWOŚĆ [new] => 0 [orderprice] => 28.476190 [allow_oosp] => 1 [category] => duchowosc [link] => https://dystrybucjakatolicka.pl/duchowosc/1239-jezus-jest-blisko-9788364647123.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 24.204762 [price_without_reduction] => 29.9 [reduction] => 4.271429 [specific_prices] => Array ( [id_specific_price] => 253514 [id_specific_price_rule] => 22 [id_cart] => 0 [id_product] => 1239 [id_shop] => 1 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [id_product_attribute] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 0.150000 [reduction_tax] => 0 [reduction_type] => percentage [from] => 0000-00-00 00:00:00 [to] => 0000-00-00 00:00:00 [score] => 48 ) [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( [0] => Array ( [name] => Autor [value] => Sarah Young [id_feature] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Detal brutto [value] => 29.90 [id_feature] => 3 ) [2] => Array ( [name] => Wydawnictwo [value] => ESPRIT [id_feature] => 2 ) ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 5 [tax_name] => PTU PL 5% [color_list] => ) 1
  Dostawa w ciągu: 3 dni
 • 33,92 zł 39,90 zł -15% W magazynie
  33,92 zł 39,90 zł -15%
  Obniżka!
  Array
  (
    [id_product] => 4598
    [id_supplier] => 0
    [id_manufacturer] => 152
    [id_category_default] => 918
    [id_shop_default] => 2
    [id_tax_rules_group] => 3
    [on_sale] => 0
    [online_only] => 0
    [ean13] => 9788364647581
    [upc] => 
    [ecotax] => 0.000000
    [quantity] => 2
    [minimal_quantity] => 0
    [price] => 33.92
    [wholesale_price] => 20.140000
    [unity] => 
    [unit_price_ratio] => 0.000000
    [additional_shipping_cost] => 0.00
    [reference] => ES-0008
    [supplier_reference] => 
    [location] => 
    [width] => 0.000000
    [height] => 0.000000
    [depth] => 0.000000
    [weight] => 0.500000
    [out_of_stock] => 2
    [quantity_discount] => 0
    [customizable] => 0
    [uploadable_files] => 0
    [text_fields] => 0
    [active] => 1
    [redirect_type] => 404
    [id_product_redirected] => 0
    [available_for_order] => 1
    [available_date] => 0000-00-00
    [condition] => new
    [show_price] => 1
    [indexed] => 1
    [visibility] => both
    [cache_is_pack] => 0
    [cache_has_attachments] => 0
    [is_virtual] => 0
    [cache_default_attribute] => 0
    [date_add] => 2016-10-31 09:37:19
    [date_upd] => 2020-06-25 09:22:41
    [advanced_stock_management] => 0
    [pack_stock_type] => 0
    [id_shop] => 1
    [id_product_attribute] => 0
    [product_attribute_minimal_quantity] => 
    [description] => 

  Nic na niebie i na ziemi nie może mnie powstrzymać przed miłością do Ciebie, moje dziecko! – Jezus Chrystus Sarah Young usłyszała w swoim sercu słowa Jezusa, które, przekazane dalej, stawały się dla wielu chrześcijan źródłem siły i wielką pomocą w modlitwie. Autorka wiedziała, że Jezus mówi nie tylko do niej, ale swój głos kieruje do wszystkich ludzi. W sposób szczególny zaś, każdego dnia, mówi do dzieci. Opracowane przez nią opowieści biblijne i słowa Jezusa skierowane do nas, to najlepszy sposób by pokazać najmłodszym czytelnikom, że sercem Pisma Świętego jest Boża miłość.Jezus mówi do dzieci w wyjątkowy sposób pozwoli poznać Chrystusa i Jego plan wobec każdego z nas. Ta książka nie tylko przybliża Biblię, dzięki niej usłyszymy żywy głos Jezusa w naszych sercach.
  Oprawa twarda, 256 stron, wymiary 16,5 x 21,5 cm

  [description_short] =>

  Esprit

  [available_now] => [available_later] => 3 dni [link_rewrite] => jezus-mowi-do-dzieci [meta_description] => Jezus mówi do dzieci [meta_keywords] => [meta_title] => Jezus mówi do dzieci [name] => Jezus mówi do dzieci [id_image] => 4598-47498 [legend] => [manufacturer_name] => Wydawnictwo Esprit S.C., P. Mistachowicz [category_default] => Książki [new] => 0 [orderprice] => 38.000000 [allow_oosp] => 1 [category] => ksiazki [link] => https://dystrybucjakatolicka.pl/ksiazki/4598-jezus-mowi-do-dzieci-9788364647581.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 32.3 [price_without_reduction] => 39.9 [reduction] => 5.7 [specific_prices] => Array ( [id_specific_price] => 284179 [id_specific_price_rule] => 22 [id_cart] => 0 [id_product] => 4598 [id_shop] => 1 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [id_product_attribute] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 0.150000 [reduction_tax] => 0 [reduction_type] => percentage [from] => 0000-00-00 00:00:00 [to] => 0000-00-00 00:00:00 [score] => 48 ) [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( [0] => Array ( [name] => Autor [value] => Sarah Young [id_feature] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Detal brutto [value] => 39.90 [id_feature] => 3 ) [2] => Array ( [name] => Wydawnictwo [value] => ESPRIT [id_feature] => 2 ) ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 5 [tax_name] => PTU PL 5% [color_list] => ) 1
  W magazynie
 • 75,00 zł 90,00 zł Dostawa w ciągu: 3 dni
  75,00 zł 90,00 zł
  Obniżka!
  Array
  (
    [id_product] => 17339
    [id_supplier] => 0
    [id_manufacturer] => 0
    [id_category_default] => 891
    [id_shop_default] => 1
    [id_tax_rules_group] => 3
    [on_sale] => 0
    [online_only] => 0
    [ean13] => 
    [upc] => 
    [ecotax] => 0.000000
    [quantity] => 0
    [minimal_quantity] => 1
    [price] => 75
    [wholesale_price] => 0.000000
    [unity] => szt.
    [unit_price_ratio] => 0.000000
    [additional_shipping_cost] => 0.00
    [reference] => PAKIET03
    [supplier_reference] => 
    [location] => 
    [width] => 0.000000
    [height] => 0.000000
    [depth] => 0.000000
    [weight] => 1.000000
    [out_of_stock] => 2
    [quantity_discount] => 0
    [customizable] => 0
    [uploadable_files] => 0
    [text_fields] => 0
    [active] => 1
    [redirect_type] => 404
    [id_product_redirected] => 0
    [available_for_order] => 1
    [available_date] => 2019-07-18
    [condition] => new
    [show_price] => 1
    [indexed] => 1
    [visibility] => both
    [cache_is_pack] => 0
    [cache_has_attachments] => 0
    [is_virtual] => 0
    [cache_default_attribute] => 0
    [date_add] => 2019-07-18 11:09:12
    [date_upd] => 2019-08-01 08:27:19
    [advanced_stock_management] => 0
    [pack_stock_type] => 3
    [id_shop] => 1
    [id_product_attribute] => 0
    [product_attribute_minimal_quantity] => 
    [description] => 
  

  Drogi Jezu

  Najdroższe dziecko, odpocznij w Mojej czułej obecności. Pozwól, by światłość Mojej miłości przeniknęła cię na wskroś. Odpoczywaj głęboko i pozwól, bym uspokoił twoje myśli i emocje i pomógł ci skierować uwagę na Mnie. Zatrzymaj się i we Mnie uznaj Boga. Stworzyłem cię tak, abyś Mnie znała – abyś się Mną radowała i na Mnie oparła całe swoje życie.

  Codzienne rozmowy z Panem, które przemieniają życie.

  Drogi Jezu to kolejna po bestsellerowych Jezus mówi do ciebie i Jezus jest blisko książka, w której zapisano trafiający wprost do naszych serc dialog z Jezusem. Sarah Young każdego dnia powierza Jezusowi swoje zmartwienia, przeżycia i refleksje. Szuka w Jego ramionach ciepła, ukojenia i słów, które przynoszą pokój i miłość. Odpowiedzi Jezusa na wyrażone w formie listów modlitwy i wyznania autorki to ożywczy strumień, który ukoi każde przepełnione codziennym niepokojem serce.

  Oprawa zintegrowana, 400 stron, wymiary 12 x 18 cm  Jezus jest blisko

  Strzegę wszystkich, którzy Mnie miłują. Niech ta obietnica Mojej czujnej opieki będzie dla ciebie pociechą – zwłaszcza w ciężkich chwilach. Składam ci ją dlatego, że Mnie miłujesz. […] Zapewniam cię, że Ja zawsze cię strzegę, jak pasterz swojej trzody. Czasem możesz się czuć samotny i bezbronny. By przegnać te uczucia, uwierz, że przy tobie jestem, i zacznij ze Mną rozmawiać – otwórz przede Mną serce. Opowiedz mi wszystko bez lęku, a silniej poczujesz Moją czujną, pełną miłości obecność.

  fragment Sarah Young napisała książkę Jezus jest blisko w bardzo trudnym dla siebie czasie.

  Słowa płynące z Pisma Świętego i obecność Jezusa każdego dnia dodawały jej jednak sił i nadziei. Autorka dzieli się z czytelnikami tym, co przekazał jej w modlitwie sam Bóg, i wierzy, że dzięki tym słowom będą mogli zawierzyć Mu całym sercem. W życiu każdego człowieka zdarzają się ciężkie chwile. Książka Jezus jest blisko powstała, by pomóc nam się z nimi uporać. Pełne pokoju i miłości słowa dodają odwagi i pomagają zabliźniać rany, nawet te chowane najgłębiej w sercu. Poprzez karty tej książki Syn Boży zapewnia nas, że czuwa, i wypełnia dobrem wszystkie chwile naszego życia, a to, co może nam się w danym momencie wydawać nieszczęściem, ostatecznie prowadzi do Boga i oddaje Mu chwałę.

  Książka autorki Jezus mówi do Ciebie, światowego fenomenu i bestselleru, który sprzedano w ponad 10 milionach egzemplarzy, a w samej Polsce w kilkudziesięciu tysiącach! Kolejny modlitewnik Sary Young, Jezus jest blisko, został ogłoszony chrześcijańską książką roku 2013 przez ECPA w Stanach Zjednoczonych!
  Jezus mówi do ciebie

  Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię.

  Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać. Jak sama mówi, odczuła potrzebę słuchania Boga „z piórem w ręku”. Kiedy zaczęła się dzielić tym doświadczeniem z bliskimi jej ludźmi, zauważyła, że słowa te stają się dla nich źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia.

  Tak powstała książka Jezus mówi do ciebie, którą przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Przetłumaczono ją na 25 języków. Fenomen tej książki kryje się w tym, że każdy, kto będzie ją czytał, dostrzeże, że są to słowa skierowane bezpośrednio do niego. To, co Jezus uczyni dzięki tym słowom w Twoim sercu, jak zmieni Twoje życie, jest jeszcze tajemnicą. Zmieni je jednak na pewno.


  [description_short] =>

  [available_now] => [available_later] => 3 dni [link_rewrite] => drogi-jezu-jezus-jest-blisko-jezus-mowi-do-cie- [meta_description] => Drogi Jezu + Jezus jest blisko + Jezus mówi do cie [meta_keywords] => [meta_title] => Drogi Jezu + Jezus jest blisko + Jezus mówi do cie [name] => Drogi Jezu + Jezus jest blisko + Jezus mówi do cie [id_image] => 17339-59419 [legend] => [manufacturer_name] => [category_default] => PAKIETY - TANIE ZAKUPY [new] => 0 [orderprice] => 85.714286 [allow_oosp] => 1 [category] => pakiety-tanie-zakupy [link] => https://dystrybucjakatolicka.pl/pakiety-tanie-zakupy/17339-drogi-jezu-jezus-jest-blisko-jezus-mowi-do-cie-.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 71.428572 [price_without_reduction] => 90 [reduction] => 14.285714 [specific_prices] => Array ( [id_specific_price] => 245588 [id_specific_price_rule] => 0 [id_cart] => 0 [id_product] => 17339 [id_shop] => 1 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [id_product_attribute] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 15.000000 [reduction_tax] => 1 [reduction_type] => amount [from] => 0000-00-00 00:00:00 [to] => 0000-00-00 00:00:00 [score] => 48 ) [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( [0] => Array ( [name] => Autor [value] => Sarah Young [id_feature] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Detal brutto [value] => 90,00 [id_feature] => 3 ) ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 5 [tax_name] => PTU PL 5% [color_list] => ) 1
  Dostawa w ciągu: 3 dni
 • 25,42 zł 29,90 zł -15% Dostawa w ciągu: 3 dni
  25,42 zł 29,90 zł -15%
  Obniżka!
  Array
  (
    [id_product] => 4918
    [id_supplier] => 0
    [id_manufacturer] => 152
    [id_category_default] => 852
    [id_shop_default] => 2
    [id_tax_rules_group] => 3
    [on_sale] => 0
    [online_only] => 0
    [ean13] => 9788363621360
    [upc] => 
    [ecotax] => 0.000000
    [quantity] => 0
    [minimal_quantity] => 0
    [price] => 25.42
    [wholesale_price] => 15.100000
    [unity] => 
    [unit_price_ratio] => 0.000000
    [additional_shipping_cost] => 0.00
    [reference] => DYSTRYBUCJA00005801
    [supplier_reference] => 
    [location] => 
    [width] => 0.000000
    [height] => 0.000000
    [depth] => 0.000000
    [weight] => 0.400000
    [out_of_stock] => 2
    [quantity_discount] => 0
    [customizable] => 0
    [uploadable_files] => 0
    [text_fields] => 0
    [active] => 1
    [redirect_type] => 404
    [id_product_redirected] => 0
    [available_for_order] => 1
    [available_date] => 0000-00-00
    [condition] => new
    [show_price] => 1
    [indexed] => 1
    [visibility] => both
    [cache_is_pack] => 0
    [cache_has_attachments] => 0
    [is_virtual] => 0
    [cache_default_attribute] => 0
    [date_add] => 2016-10-31 09:48:06
    [date_upd] => 2019-08-01 14:32:54
    [advanced_stock_management] => 0
    [pack_stock_type] => 0
    [id_shop] => 1
    [id_product_attribute] => 0
    [product_attribute_minimal_quantity] => 
    [description] => 

  "Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz. Jednak zamiast przekonywać Mnie, abym zrobił to czy tamto, staraj się dostroić do tego, co już czynię."

  Te słowa pochodzące od samego Jezusa usłyszała w swoim sercu Sarah Young, pisarka chrześcijańska, w czasie osobistej rozmowy z Panem. Słów tych było więcej, zaczęła je więc spisywać.

  Jak sama mówi, odczuła potrzebę słuchania Boga „z piórem w ręku”. Kiedy zaczęła się dzielić tym doświadczeniem z bliskimi jej ludźmi, zauważyła, że słowa te stają się dla nich źródłem wielkiej duchowej radości i szczęścia. Tak powstała książka Jezus mówi do ciebie, którą przeczytało już ponad 8 milionów ludzi na całym świecie. Przetłumaczono ją na 25 języków. Fenomen tej książki kryje się w tym, że każdy, kto będzie ją czytał, dostrzeże, że są to słowa skierowane bezpośrednio do niego. To, co Jezus uczyni dzięki tym słowom w Twoim sercu, jak zmieni Twoje życie, jest jeszcze tajemnicą. Zmieni je jednak na pewno.

  [description_short] =>

  Esprit

  [available_now] => [available_later] => 3 dni [link_rewrite] => jezus-mowi-do-ciebie [meta_description] => Jezus mówi do ciebie [meta_keywords] => cristiada, film cristiada,Pisma Święte, Biblie, książki, filmy, muzyka chrześcijańska, Albumy na zdjęcia, ikony patronalne, aniołki,cristiada dvd, masa gipsowa, rzeźby drewniane, pocztówki, cristiada film, okładki na Pismo Święte, kalendarze, terminarze, [meta_title] => Jezus mówi do ciebie [name] => Jezus mówi do ciebie [id_image] => 4918-47468 [legend] => [manufacturer_name] => Wydawnictwo Esprit S.C., P. Mistachowicz [category_default] => DUCHOWOŚĆ [new] => 0 [orderprice] => 28.476190 [allow_oosp] => 1 [category] => duchowosc [link] => https://dystrybucjakatolicka.pl/duchowosc/4918-jezus-mowi-do-ciebie-9788363621360.html [attribute_price] => 0 [price_tax_exc] => 24.204762 [price_without_reduction] => 29.9 [reduction] => 4.271429 [specific_prices] => Array ( [id_specific_price] => 253213 [id_specific_price_rule] => 22 [id_cart] => 0 [id_product] => 4918 [id_shop] => 1 [id_shop_group] => 0 [id_currency] => 0 [id_country] => 0 [id_group] => 0 [id_customer] => 0 [id_product_attribute] => 0 [price] => -1.000000 [from_quantity] => 1 [reduction] => 0.150000 [reduction_tax] => 0 [reduction_type] => percentage [from] => 0000-00-00 00:00:00 [to] => 0000-00-00 00:00:00 [score] => 48 ) [quantity_all_versions] => 0 [features] => Array ( [0] => Array ( [name] => Autor [value] => Sarah Young [id_feature] => 1 ) [1] => Array ( [name] => Detal brutto [value] => 29.90 [id_feature] => 3 ) [2] => Array ( [name] => Wydawnictwo [value] => ESPRIT [id_feature] => 2 ) ) [attachments] => Array ( ) [virtual] => 0 [pack] => 0 [packItems] => Array ( ) [nopackprice] => 0 [customization_required] => [rate] => 5 [tax_name] => PTU PL 5% [color_list] => ) 1
  Dostawa w ciągu: 3 dni
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
SARAH YOUNG

Francja, lata 70. Wysokie Alpy, jeden z ośrodków l’Abri, międzynarodowej organizacji duszpasterskiej ewangelikalizmu (to nurt protestancki, który kładzie nacisk na zażyłą więź z Jezusem). Sarah Young przyjechała tu na rekolekcje – jak mówi – „w poszukiwaniu prawdy”, bo „ciemności umysłu od lat zniewalały moje myśli”. Sarah jest już wtedy magistrem filozofii. W Alpach chłonie piękno przyrody, szuka ciszy. Pewnego mroźnego dnia wyrusza na samotny spacer wśród zaśnieżonych gór. „Powietrze było suche i rześkie, aż kłuło w nozdrza. Nagle poczułam, że otula mnie ciepła mgła”. Sarah czuje, że Ktoś jest obok niej. Pisze o „cudownej Obecności Pana”. – Szepnęłam wtedy bezwiednie: „Słodki Jezu” – wyznaje. Ponieważ nigdy wcześniej tak nie zwracała się do Boga, sama jest wstrząśnięta tym, co się z nią dzieje. Ten moment Young opisuje jako swoje nawrócenie. „Miało to o wiele większe znaczenie niż rzeczowe odpowiedzi, których szukałam. Bo nawiązała się moja relacja ze Stwórcą”. Podobne doświadczenie Young ma rok później, w Stanach Zjednoczonych. Jest wtedy na delegacji – pracuje przy dokumentacji technicznej jednego z przedsiębiorstw. Czuje się samotna. Wychodzi więc na ulicę. „Snułam się bezwiednie po Atlancie – mówi. – Aż na ulicznym straganie moją uwagę zwróciła książka »Poza nami« Catherine Marshall”. Sarah czyta ją tego samego wieczoru, potem klęka do modlitwy w hotelowym pokoju. I czuje Obecność. „Był to ten sam »słodki Jezus«, którego spotkałam w Alpach”. Mija sześć lat. Sarah idzie na kolejne studia, tym razem z psychologii i nauk biblijnych. Pracuje w poradni. „Uwielbiałam pomagać głęboko zranionym kobietom szukać uzdrowienia w Chrystusie” – pisze. Tu poznaje Steve’a. Po ich ślubie przychodzi na świat dwójka dzieci. Youngowie wyjeżdżają kilkakrotnie do Japonii, gdzie mąż Sarah ewangelizuje. Tak mija 16 kolejnych lat. Jest rok 1990. Sarah z mężem ma przeprowadzić się do Melbourne. Jak twierdzi, zaczyna znowu szukać tej Obecności, której dwukrotnie już doświadczyła.

Trafia na książkę, w której czyta, iż za mało czasu chrześcijanie spędzają sam na sam z Bogiem. W ciszy. To ją dotyka. „Postanowiłam to naprawić. Każdy dzień zaczynałam więc od wzięcia w ręce Biblii, modlitewnika, notesu i ołówka. No i kawy”. Amerykanka zamyka się w ciszy. Godzina sam na sam z Bogiem. Nanosi pierwsze intuicje na papier. Jej życie zaczyna się burzyć – przechodzi aż cztery poważne operacje. Przeprowadza się z rodziną do Australii, gdzie z mężem wyciągają wiele osób z duchowej niewoli, z nałogów. „Ta działalność naraziła nas na poważne zagrożenia duchowe, na ataki zła – mówi. – Co dzień rano więc modliłam się o ochronę dla nas”. I pewnego dnia Bóg daje jej taki obraz: „Zobaczyłam najpierw naszą córkę, potem syna, a potem Steve’a w otoczce złocistego światła opiekuńczej Bożej Obecności. (...) Nagle opromieniło mnie jaskrawe światło i poczułam głęboki spokój”. Takie wydarzenia są coraz częstsze. Sarah chce jednak od Boga znacznie więcej. Chce Go usłyszeć. „Wiedziałam, że Bóg porozumiewa się ze mną przez Biblię, ale chciałam czegoś więcej” – pisze. Young chowa się więc w swoim pokoju, modli się i wsłuchuje. I słyszy. Najpierw krótkie zdania. Notuje je. I dopisuje do nich swoją modlitwę. Powstaje w ten sposób rodzaj dialogu z Bogiem. Zapiski tego, co „słyszy”, są coraz obfitsze. Po kilku latach powstają już tomy. Sara nie chwali się nimi, ma świadomość, że jej notatki mogą być efektem subiektywnych myśli, że mogą być przefiltrowane przez jej pragnienia. Wyłania się jednak z nich jakby wołanie Jezusa o pokój w ludzkich sercach. I trzy rzeczy będące receptą na życie: błogosławić, dziękować i ufać Bogu. On zajmie się wszystkim. „Dziękuj mi za każde błogosławieństwo. (...) Wdzięczność chroni cię przed negatywnym myśleniem. (...) Twoje prośby sięgają niebieskiego tronu, gdy przenika je dziękczynienie”.

Odpocznij w Jego obecności

Zapiski Sarah czyta codziennie jej mama. Trzyma je przy łóżku. Jest poruszona. To jej pierwszej zmienia się życie. I to ona namawia Sarah, by notatki te przekazać innym ludziom, by dotarły do większego grona. „Jedynym nieomylnym Słowem Boga pozostaje Biblia” – pisze Sarah Young we wstępie do pierwszych wydań książki „Jezus mówi do Ciebie”. „Treść moich notatek musi być zgodna ze Słowem. Narratorem niniejszej książki uczyniłam Jezusa. (...) Zaimek »ty« odnosi się do ciebie, czytelniku. Masz zatem wrażenie, że mówi do ciebie Jezus”. Czy to tylko wrażenie? Bo kiedy czyta się dzień po dniu nanoszone przez Young usłyszane słowa, kiedy robi się to tak, jak sugeruje Amerykanka – w ciszy i skupieniu – spływa na człowieka pokój. Boży pokój. Pamiętam moje pierwsze „zderzenie” z książką. Piotr Mistachowicz, dyrektor z wydawnictwa Esprit, położył ją przede mną. Sceptycznie podeszłam do tytułu. Nie kryłam zdziwienia, w myślach pytałam, co to za kolejna osoba, która „coś słyszy”. – Tak? – spojrzał na mnie jakby odczytał moje myśli. – A to proszę sobie otworzyć na dzisiejszej dacie. I co Jezus ma teraz pani do powiedzenia? A był to dzień rwetesu i zabiegania. Otwarłam książkę: „Odpocznij w Mojej obecności, pozwalając mi przejąć kontrolę nad dzisiejszym dniem. Nie rzucaj się w jego wir jak koń wyścigowy, którego właśnie wypuszczono z boksu, lecz przebądź ten dzień świadomie, wraz ze Mną, pozwalając, abym wskazywał ci drogę krok po kroku”. To było do mnie. Sięgam stale po te książki. Przed ostatnią spowiedzią otwarłam „przypadkiem” na tym: „Wyznaj mi swoje grzechy. Nie obawiaj się szczerze spojrzeć na siebie – w Mojej obecności”. – Duch Święty może działać na różne sposoby – tłumaczy mi ks. prof. Tomasz M. Dąbek, biblista, który w imieniu kurii krakowskiej dał imprimatur publikacjom Young na rynku polskim. – Książki Sarah Young są owocem jej modlitwy i życia. Benedyktyn dodaje, że dla katolika obok czytania i refleksji nad Biblią, do której zresztą odsyłają teksty Sarah, ważne jest życie sakramentalne. – W książkach Young nie ma niczego niezgodnego z nauką Kościoła, ale może też być wiele osobistych cech autorki, podobnie zresztą jak w... natchnionych tekstach biblijnych – dodaje krakowski cenzor. To mocne sformułowanie. Bo też i to, co jest na kartach tryptyku Young, ma siłę rażenia ducha i serca. Prostuje człowieka i mocno związuje z Bogiem i ze słowem, tym objawionym w Biblii. I jeśli chce to czytać tyle milionów osób, to co to oznacza? Wszyscy tęsknimy za takimi słowami: „Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie”.