ESPRIT

Informacja

ESPRIT Jest 248 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 248 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 248 elementów
ESPRIT

Nowości wydawnictwa Esprit

Wydawnictwo Esprit to jedno z licznych wydawnictw religijnych, których tytuły znajdziesz w naszej księgarni religijnej. Jego siedziba mieści się w Krakowie. Nazwa wydawnictwa Esprit nie jest przypadkowa. Z francuskiego można ją przetłumaczyć jako duch, lub umysł, co poniekąd sygnalizuje, jakie tytuły pojawiają się wśród nowości wydawnictwa Esprit. Znajdziesz wśród nich bardzo wartościowe książki religijne traktujące o wierze w sposób głęboki, a jednocześnie dla każdego przystępny. Jednak Esprit nie zapomina również o potrzebach ciała. Wobec tego, w całej ofercie wydawnictwa znajdziesz również tytuły związane ze zdrowiem i tym, jak o nie dbać każdego dnia. W końcu ciało trzeba pielęgnować, żeby móc na spokojnie zajmować się kwestiami ducha.

Wydawnictwo Esprit publikuje książki setek autorów, z których każdy ma inne spojrzenie na życie i duchowość. Jednak bez wątpienia wśród nich odnajdziesz spojrzenie bliskie swojemu. Książki wydawnictwa mają tę dodatkową zaletę, że są przepięknie opracowane. Dzięki temu możesz kupić je nie tylko na własne potrzeby, ale również jako prezent. W końcu podarowana książka to dla wielu z nas jeden z najbardziej oczekiwanych upominków. Dodatkowo, poza książkami, znajdziesz u nas audiobooki religijne wydawnictwa Esprit. To świetny pomysł na podarunek dla wszystkich osób, które ciągle są w biegu i nie mają czasu, żeby na co dzień sięgnąć do książki.

Autorzy, których dzieła znajdziesz pośród publikacji wydawnictwa Esprit, to m.in Sarah Young, Ilsa B. Reyes, Merlin Carothers, o. Joachim Badeni, czy też Denise Bergeron i ks. Marcello Stanzione. Wszyscy zdobyli uznanie, nie tylko jako znakomici pisarze, ale również osoby, które na co dzień potrafią mówić o Bogu. I to w taki sposób, że od ich słów nie da się oderwać. To kolejna zaleta tytułów wydawnictwa Esprit - nie sposób przerywać czytanie, bo ich książki dosłownie się pochłania.

W naszej księgarni znajdziesz także książki religijne innych wydawnictw. Wśród nich są tak znane domy wydawnicze, jak Rafael, wydawnictwo AA, Sumus, czy też wydawnictwo M. Sprawdź także filmy religijne i religijne gry planszowe, a także gry komputerowe. To doskonałe prezenty na komunię, upominki na bierzmowanie, a także pamiątki ślubu. Szczególnie dla osób wierzących, lub poszukujących drogi do Boga, a także wszystkich tych, którzy czują wątpliwości. Znajdziesz u nas także dewocjonalia - różańce, srebrne obrazki i ikony. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.