RAFAEL

Informacja

RAFAEL Jest 155 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 155 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 155 elementów
RAFAEL

Dom Wydawniczy Rafael to jedno z najbardziej znanych wydawnictw religijnych. Rafael w swojej ofercie ma mnóstwo książek, które skłaniają do refleksji. Firma powstała w 2000 roku w Krakowie i od tamtego czasu dostarcza na rynek nowości w zakresie książek religijnych, filmów i religijnych audiobooków. Wśród autorów wydawnictwa Rafael znajdziecie zarówno osoby świeckie, jak i duchowne. Wszystkie jednak piszą i tworzą o tym, co ważne w naszym życiu.

Wydawnictwo Rafael - nowości

W naszej religijnej księgarni internetowej znajdziesz najnowsze pozycje proponowane przez wydawnictwo Rafael. Pośród nich istnieje wiele filmów religijnych na DVD, takich jak Gurgacz - Kapelan wyklętych, czy Mam przyjaciół w niebie. Wszystkie są znakomicie wydane na trwałych nośnikach. Dzięki temu możesz do nich wracać zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz chwili na przemyślenia. Poza nim, w nowościach wydawnictwa Rafael odnajdziesz płyty CD z litaniami i modlitwami, a także audiobookami. Szczególnej uwadze polecamy oczywiście te związane z Pismem Świętym. Jak widzisz - nowości wydawnictwa Rafael to nie tylko książki. Choć te, oczywiście, także znajdują się w naszym katalogu. Niektóre z nich mają również dodatki. Dzięki tym ostatnim, którymi są np. różańce i inne dewocjonalia, wybierając książki wydawnictwa Rafael, wybierasz też wszystko, czego potrzebujesz do codziennej modlitwy.

Dla kogo przeznaczone są pozycje domu wydawniczego Rafael?

Bardzo często zdarza się, że w oficynach wydawniczych takich, jak Rafael, czy wydawnictwo Sumus, Mocni w duchu, lub Esprit, produkty kierowane są do konkretnych grup. W przypadku wydawnictwa Rafael próżno szukać takiej zależności. Zarówno w nowościach, jak i starszych pozycjach, bez trudu można znaleźć treści dla osób młodych, jak i bardziej dojrzałych i doświadczonych. Co więcej, są tam książki dla pewnych swojej wiary, ale przydadzą się one również wątpiącym i poszukującym. Wśród książek i treści multimedialnych wydanych przez oficynę Rafael, a dostępnych u nas znajdziesz mnóstwo inspiracji. Wierzymy, że część z nich okaże się doskonałymi pomysłami na prezent z okazji najważniejszych wydarzeń w życiu każdego Katolika, czyli sakramentów. Może jeszcze nie na chrzest, ale pozycje domu wydawniczego Rafael to doskonały wybór na prezent na Pierwszą Komunię Świętą, albo jako upominek z okazji ślubu