Medaliki na komunię W tej kategorii nie ma produktów.

Medaliki na komunię

Delikatny akcent religijny jako prezent dla dzieci, czyli medaliki komunijne

Medaliki na Komunię są bardzo często wybieranym podarunkiem dla dzieci przystępujących do Drugiego Sakramentu, Eucharystii. To delikatny akcent religijny dostępny zarówno z łańcuszkiem, jak i bez niego. Ten drugi występuje pięknie zapakowany w malutkie etui, a w razie niewystępowania w zestawie opakowania, polecamy piękne pudełka na różańce komunijne, do których możemy spakować zarówno zawieszkę, jak i inne niewielkie przedmioty jak np. bransoletka 10-tka z medalikiem. Pudełeczka charakteryzują się dużą opcją wzorów oraz kolorów, w tym zobaczymy m.in. ilustrację dziewczynki przyjmującej Pierwszą Komunię czy Anioła Stróża z dziećmi. Dla chłopców polecamy też sakiewki występujące w ciemnej kolorystyce. Medaliki komunijne ujęte w ciekawe kształty, jak owal czy koło, możemy nosić przy sercu nawleczone na np. rzemyk, a także w portfelu czy torebce. Są niewielkich rozmiarów, toteż pełnią rolę sekretnych talizmanów strzegących przed złem. Zachęcamy szczególnie rozpatrywać zawieszki przedstawiające postacie posiadające to samo imię co dziecko pierwszokomunijne, jak np. Józef czy Rita, a także bransoletki przewleczone interesującymi kamyczkami czy drewnem, do których dodano medalik czy np. krzyżyk imienny św. Benedykta.

Zachęcamy także do sprawdzenia zestawów: książka z medalikiem. Do mądrej lektury nauczającej o m.in. św. Ricie, dodajemy przepiękną zawieszkę, często łącznie z rzemykiem bądź łańcuszkiem o delikatnych splotach.

Pomysł na prezent dla niego - medalik komunijny dla chłopca srebrny

Czas pierwszokomunijny trwa! Jako prezent dla niego z tej uroczystej okazji, możemy śmiało podarować medalik na komunię dla chłopca. Polecamy w szczególności męskich patronów, jak św. Benedykt, Jezus Chrystus czy św. Józef. Zachęcamy również do poświęcenia uwagi zawieszce “Jezu, Ty się tym zajmij”. To srebrny medalik z grawerem na rewersie, z przodu przedstawiający Jezusa w towarzystwie dwóch osób. Chrystus unosi dłonie do góry, uwalniając ze zmartwień tych, którzy w Niego wierzą.

Prezent dla niej, czyli medalik na Komunię dla dziewczynki

Dla dziewczynek polecamy wzornictwo przedstawiające, szczególnie, Maryję. Matka Jezusa objawiła się wielokrotnie, na wielu kontynentach i dużej grupie osób, w tym dzieciom. To jej poświęcamy m.in. Cudowny Medalik po ukazaniu się w Paryżu, a niektóre modele wyznaczyła ona sama za istotne - jak Medalion Matki Bożej Róży Duchowej. W zestawieniu produktów znajdziesz wiele tytułów Maryi dostępnych na medaliku m.in. Królowa Polski oraz Matka Boża Niepokalana.

Wśród grupy medaliki komunijne dla dziewczynek, chwalimy również książkę “Medalik św. Rity” mającej w zestawie piękną zawieszkę z płatkami róży, które zostały poświęcone. Postać ta jest patronką spraw trudnych i beznadziejnych, a w Polsce ma powiązanie z Krakowem, gdzie znajduje się bractwo pod jej imieniem.

Dla dzieci pierwszokomunijnych polecamy również:

Różańce komunijne

Audiobooki komunijne

Krówki komunijne

Albumy na zdjęcia komunijne

Komunijne obrazki srebrne