Opaski silikonowe

Informacja

Opaski silikonowe

Opaski silikonowe to świetny pomysł na prezent dla kogoś, ale też dla siebie samego. Kolorowe bransoletki są pięknymi ozdobami, a przy okazji mogą też dawać informację o tych, którzy je noszą. W naszym sklepie znajdziesz opaski silikonowe dla osób wierzących, które chcą całemu światu pokazać, jak bardzo ważny jest Bóg i Jego słowa w ich życiu.

Na opaskach silikonowych o pięknych kolorach, które znajdziesz w tej kategorii, znajdują się zarówno cytaty z Pisma Świętego, a także zdania, które zapisały się w historii naszej religii - na przykład dewiza Ojca Świętego Jana Pawła II “Totus Tuus” , czy też “Crux Sacra Sit Mihi Lux” znane z medaliku świętego Benedykta.

Opaski silikonowe - idealne na co dzień i na pielgrzymki

Opaski silikonowe w tej postaci mogą być bardzo pomocne. Ich permanentna obecność na przegubie może być - wbrew pozorom - pomocna przy podejmowaniu konkretnych, życiowych decyzji. Jeśli spojrzymy na opaskę i zobaczymy na niej pytanie “Co zrobiłby Jezus?”, to wówczas sami zaczynamy się zastanawiać, czy nasz wybór jest dokładnie taki, jakiego życzyłby sobie Pan. Bransoletka silikonowa jest ozdobą, jednak ma również pewien wymiar praktyczny. Wykorzystując opaski silikonowe w jednym kolorze na pielgrzymkach zyskujemy pewność, że zawsze znajdziemy osoby, które są w naszej grupie. Zresztą nosząc je, mamy spore szanse na to, że gdzieś po drodze natkniemy się na osoby, które podzielają nasze wartości - w związku z tym opaska silikonowa może stać się znakomitym pretekstem do rozmowy, poznawania się, a także do wymiany doświadczeń. Opaska silikonowa jest ozdobą bardzo wygodną - nie przeszkadza w codziennych zajęciach, jest odporna na wodę, a także wytrzymała. Bransoletki silikonowe w tej kategorii są dostępne w dwóch rozmiarach. Taka opaska z silikonu będzie znakomitą pamiątką wyprawy - niezależnie czy będzie to wyprawa sensu stricto, np. pielgrzymka, czy też wyprawa w drogę, jaką jest przygotowywanie się do sakramentów.

Sprawdź również dostępne u nas różańce, medaliki, srebrne obrazki, czy też ikony, które również znakomicie spełnią się w roli przedmiotów skłaniających do myślenia, modlitwy i kontemplacji.

Opaski silikonowe Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów