Obrazki srebrne

Informacja

Obrazki srebrne Jest 270 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 270 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 270 elementów
Obrazki srebrne

Obrazki srebrne- czemu są tak popularne?

Srebrne obrazki cieszą się dużą popularnością już od wielu lat i stale powiększa się grono ich wielbicieli oraz osób, które zaczynają się im przyglądać z coraz większą ciekawością. Obrazy srebrne to nic innego jak obrazki, najczęściej o tematyce sakralnej, które pokryte są grubą warstwą srebra, które nadaje im stylowego i efektownego wyglądu. Z tego względu stały się one tak popularne i modne. Są one świetnym pomysłem na elegancki i gustowny prezent z okazji ważnych uroczystości, np. obrazki srebrne na chrzest czy obrazki srebrne na komunie. Ponadto obrazki srebrne, dzięki tworzywu, z którego zostały wykonane, są bardzo trwałe i wytrzymałe, a zatem zachowują swój doskonały wygląd przez wiele lat i mogą przez długi czas przypominać o ważnych życiowych wydarzeniach dlatego tak często wybierane są jako pamiątki chrztu.

Co przedstawiają obrazki srebrne?

Obrazy srebrne najczęściej przedstawiają podobizny aniołów lub Świętej Rodziny. Motyw sakralny, który się na nich pojawia, sprawia, że są one tak popularne wśród wszystkich osób, dla których wiara i religia odgrywają szczególną rolę w życiu. Obrazki srebrne o tematyce religijnej są różnorodne i pomimo tego, że poruszają głównie jeden temat, są bardzo oryginalne i ciekawe. Srebrny obrazek z motywem sakralnym może być stworzony zarówno z myślą o małych dzieciach, jako posrebrzany obrazek na chrzest i przedstawiać bajkowy wizerunek aniołka, jak i z myślą o osobach dorosłych i przedstawiać bardziej wyszukany, doniosły projekt.

Dla kogo obrazki srebrne są odpowiednie?

Srebrne obrazki są tworzone w wielu wariantach, dzięki czemu są odpowiednie zarówno dla najmłodszych, nastolatków, jak i dla osób dorosłych. Srebrny obrazek z motywem sakralnym, podobnie jak ikony religijne, są doskonałym pomysłem na prezent, który można podarować z okazji wielu uroczystości religijnych, świetnie sprawdzi się jako upominek z okazji Chrztu Świętego (np. obrazki srebrne na chrzest), Pierwszej Komunii Świętej (np. obrazki srebrne na komunie), Bierzmowania czy uroczystości Zaślubin. Z racji tego, że oferta obrazków srebrnych jest tak szeroka i różnorodna, każda osoba, niezależnie od wieku i płci odnajdzie wśród nich taki, który ją zainteresuje i będzie odpowiadał jej potrzebom.