Albumy pamiątkowe

Informacja

Albumy pamiątkowe Jest 91 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów
Albumy pamiątkowe

Pamiątkowe albumy komunijne

W naszym sklepie znajdziesz albumy komunijne będące doskonałym sposobem na upamiętnienie dnia Pierwszej Komunii Świętej. To także świetny dodatek do prezentu, szczególnie, gdy ten ostatni nie jest ściśle związany z tym istotnym dniem.
Dostępne w tej kategorii albumy komunijne nie są tym samym, co albumy komunijne na zdjęcia, do przejrzenia których oczywiście zapraszamy. Pamiątkowy album z okazji Pierwszej Komunii Świętej to bardzo często zbiór uniwersalnych przekazów, które mogą pomóc młodemu człowiekowi w stawianiu pierwszych samodzielnych kroków na drodze do zbawienia. W niektórych albumach komunijnych znajdziesz opowieści ze Starego i Nowego Testamentu, napisane w sposób przystępny dla dzieci. Twojej uwadze polecamy także komunijne albumy pamiątkowe, w których znajdują się teksty modlitw, a także sceny z życia Chrystusa.

Album komunijny z dedykacją

Albumy komunijne, które znajdziesz poniżej, zostały starannie wykonane (część z nich ręcznie), żeby przez długie lata cieszyć oczy nie tylko jakością treści, ale również materiałów i wytrzymałością. Co więcej, część z nich to albumy. w których znajduje się miejsce przeznaczone na dedykację ofiarodawcy do dowolnego zagospodarowania. Dedykacja sprawia, że album komunijny staje się upominkiem niezwykle zindywidualizowanym i bardzo osobistym. Razem z ramką na zdjęcia z Pierwszej Komunii i Biblią dla młodych, to doskonały upominek komunijny.