Upominki komunijne

Informacja

Upominki komunijne Jest 50 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
Upominki komunijne

Upominki komunijne 

Upominki komunijne w postaci przedmiotów, będących symbolem wiary są doskonałym wyborem, jeśli zastanawiasz się, jaki prezent na Komunię będzie idealny. Medaliki, różańce, a także figurki i ikony to jedne z najlepszych podarunków, które może dostać dziecko przystępujące po raz pierwszy do tego sakramentu. Przede wszystkim dlatego, że tego rodzaju upominki komunijne są ściśle związane z wydarzeniem. Poza tym, dzieci, korzystając z nich, mogą każdego dnia być bliżej Boga. Można więc uznać, że upominki komunijne w postaci dewocjonaliów to must have każdej uroczystości pierwszokomunijnej.

Nasza oferta upominków komunijnych

W tej kategorii znajdziesz nie tylko różańce, będące jednym z najpiękniejszych upominków komunijnych. Dzięki niemu każdy młody człowiek może w dowolnym momencie kontemplować życie, śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa. Spośród dostępnych u nas upominków na komunię, dobrze też zwrócić uwagę na przepiękne, ręcznie robione ikony Jezusa Chrystusa z Hostią, a także Aniołów Stróżów. Ikony są prezentem dobrym na każdą okazję, który często potrafi ułatwić wielu osobom kontakt z Panem Bogiem.

Upominki na Pierwszą Komunię z dedykacją 

Do upominków komunijnych, które znajdziesz u nas, możesz dołączyć pamiątkę z grawerem. Jest to tabliczka o wybranym przez ciebie kształcie, na której możesz zamieścić dowolną dedykację. To pozwoli ci na uczynienie twojego upominku komunijnego rzeczą niezwykle indywidualną, a to właśnie te prezenty pamiętamy najdłużej. Tabliczkę ze swoją dedykacją możesz zamieścić z tyłu ikony, lub wewnątrz różańcowego pudełka. Dzięki łatwemu i trwałemu montażowi, twoja dedykacja pozostanie nienaruszona przez lata.