Biblia na Komunię

Informacja

Biblia na Komunię Jest 102 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 102 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 102 elementów
Biblia na Komunię

Biblia na Komunię jako idealny pomysł na prezent

Pierwsza Komunia Święta to moment, w którym młody człowiek zaczyna samodzielny kontakt z Bogiem. Ten kontakt wyraża się również w czytaniu i interpretowaniu Pisma Świętego. W związku z tym, przygotowaliśmy specjalne wydania tej Świętej Księgi, gdzie m.in. Biblia na Komunię ma oprawę szczególnie atrakcyjną dla dzieci (w tym aspekcie zdecydowanie prym wiedzie „Biblia z papugą”).

Pismo Święte na Komunię - które wybrać?

Choć „Biblia z papugą” cieszy się ogromnym zainteresowaniem, to wybierając Pismo Święte na Komunię warto kierować się indywidualnymi upodobaniami dziecka. Wszak nie każde lubi ilustracje. Warto również zastanowić się nad tym, czy już nadszedł czas na czytanie Słów Bożych w dokładnym przekładzie, czy też należałoby jeszcze pozostać przy - niosących tę samą treść - opowieściach biblijnych, które dla młodego człowieka są bardziej atrakcyjne. To właściwie jedyne kryteria, ponieważ wnętrze każdego Pisma Świętego na Komunię jest takie samo i to jest najważniejsze.
Jeśli zastanawiasz się, co poza Biblią na Komunię wybrać, to zajrzyj do naszej podstrony z upominkami na Komunię, w której znajdziesz m. in. różańce.