EXODUS 15

Informacja

EXODUS 15 Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
EXODUS 15

Exodus 15 - powstanie grupy muzycznej inspirującej wiarą w Boga

Rok 2020 to nadchodzące piętnastolecie istnienia Exodus 15 - zespołu religijnego, który poprzez swoją nowoczesną muzykę dla rodzin i dzieci wypełnia misję przekazywania treści duchowych, chrześcijańskich w muzyczny sposób - adekwatny do współczesnych trendów muzycznych. Exodus zespół powstał w lutym 2005 roku jako zespół w składzie którego znaleźli się przyjaciele, którym przyświecał wspólny cel....artystyczny i duchowy jednocześnie. Dzięki temu spotkaniu grupy przyjaciół na rynku muzycznym mamy Exodus polski zespół religijny.

Działalność zespołu Exodus 15 - od przyjaźni po profesjonalną grupę muzyczną

Sami członkowie grupy podkreślają na swojej oficjalnej stronie internetowej przyjażń i uwielbienie do Boga jako elementy scalające skład zespołu exodus 15. Warto zaznaczyć, iż grana przez Exodus zespół muzyka jest głęboko instrumentalna i bogata w piękny, zróżnicowany damsko-męski wokal. Śmialo można stwierdzić, iż exodus zespół religijny to polski gospel, którego siła tkwi w głebi tekstów śpiewanych utworów, w ich pieknym wykonie i w brzmieniu instrumentów.

Exodus 15 - polska muzyka religijna dla wszystkich

Exodus zespół ma w swoim dorobku bogatą feerię płyt z utworami przejmującymi, emocjonalnymi, jak i radosnymi, wielbiącymi Boga. Jest to muzyka religijna dla chrześcijańskich rodzin….zarówno dla rodziców, jak i młodszych oraz tych starszych dzieci, dla dziadków, dla aktywnych zawodowo ludzi, doświadczonych życiowo osob i wszystkich tych, którzy odczuwają potrzebę duchowości, zbliżenia się do Boga poprzez inspirującą muzykę.

Zapraszamy również do poznania naszej oferty, w której znajdą Państwo między innymi: filmy religijne, ikony, srebrne obrazki, prezenty dla najbliższych, audiobookiPismo Święte