Obniżka! PAKIET 4 KSIĄŻEK ADAM SZUSTAK JESTEM LEGENDĄ Zobacz większe

PAKIET 4 KSIĄŻEK ADAM SZUSTAK JESTEM LEGENDĄ

PAKIET111

113,90 zł

-15%

134,00 zł

Opis

AutorAdam Szustak

Więcej informacji

GARNEK STRACHU: LEKCJE GEDEONA

Garnek strachu to spotkanie ze Słowem, które pomoże Ci w zupełnie nowy sposób stanąć twarzą w twarz z Twoimi lękami.

Sprawdź, co masz wspólnego z legendarnym przywódcą wojsk Izraelskich, Gedeonem. Adam Szustak OP w niepowtarzalny sposób poprowadzi Cię po zdarzeniach z życia tej postaci. Poznasz historię człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który boi się, ciągle potrzebuje znaków i potwierdzenia swojej siły. Poznasz Boga, Największego Kreatora i Ojca, który zaskakuje poczuciem humoru.

W końcu przeczytasz opowieść o Tobie i Twoim zwycięstwie, które nadejdzie, jeśli tylko zdecydujesz się wykonać pierwszy krok.

TARG ZAMKNIĘTY: LEKCJE HIOBA

Porzuć wreszcie handel z Bogiem, aby zrobić przestrzeń

dla tego co najcenniejsze: dla relacji opartej na wolności.

TARG ZAMKNIĘTY POWSTAŁ NA PODSTAWIE JEDNEJ Z NAJWAŻNIEJSZYCH W ŻYCIU KONFERENCJI O. ADAMA SZUSTAKA

NIE BĘDZIESZ HANDLOWAŁ Z PANEM BOGIEM SWOIM.


Tak mogłoby brzmieć jedno z przykazań Dekalogu, które Pan Bóg nam ofiarował na górze Synaj. Całkiem prawdopodobne, że gdyby historia świata potoczyła się na nowo, tak właśnie brzmiałaby jedna z najważniejszych reguł danych przez Boga człowiekowi.


Dlaczego handlowanie względem Pana Boga jest do wyrzucenia? I co dokładnie się za taką postawą kryje?

Dlaczego, jeśli będziemy chcieli zasłużyć na łaskę, wytargować swoje zbawienie oraz szczęście tutaj na ziemi, to pocałujemy klamkę, bo Boży targ jest ZAMKNIĘTY!?

O tym właśnie jest ta książka!

 

WIELKA RYBA: LEKCJE JONASZA


Wielka Ryba” pomaga zobaczyć kształt własnej duszy – czyli to kim jesteś i do czego jesteś powołany. Zawiera konkretne ćwiczenie do wykonania i całą metodę, dzięki której odkryjesz i ponazywasz jakie masz talenty, umiejętności, predyspozycje i dary od Boga.

PAN BÓG, STWARZAJĄC NAS, ZAPROJEKTOWAŁ NAS

BARDZO PRZEMYŚLNIE I GENIALNIE, TRZEBA TYLKO ZNALEŹĆ

KLUCZ DO ODSZYFROWANIA SIEBIE (...), KTÓRYM

OTWORZYMY POZAMYKANE W NAS MOŻLIWOŚCI

I PLANY OTRZYMANE OD BOGA DO ROZWINIĘCIA,

UDOSKONALENIA I DOPROWADZENIA DO NIEZWYKŁOŚCI.

WŁAŚNIE O TYM JEST HISTORIA TOBIASZA I SARY”.

Symptomy: Życie w poczuciu nie posiadania tyle, ile mają inni, odczuwanie niespełnienia i/lub bycia nie na swoim miejscu, powracające wrażenie życiowej przeciętności, pustki lub nudy, zbyt rzadkie odczuwanie radości i wdzięczności wobec Boga Stwórcy.

Diagnoza: Brak znajomości własnej duszy.

Lekarstwo: Wielka Ryba.

 

ZAMKNIJ OCZY: LEKCJE SAMSONA

zaskakująca opowieść Adama Szustaka

Książka „Zamknij oczy” napisana jest przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich rekolekcjonistów, jakim jest ojciec Adam Szustak i już sam ten fakt sprawia, że warto jest się z nią zaznajomić. „Zamknij oczy” przez fanów książek ojca Szustaka jest uznawana za zaskakującą i nietypową, jednak wartościową i poszerzającą horyzonty. Książka ta wskazuje drogowskazy, którymi należy podążać, aby odnaleźć prawdziwego siebie. W świecie pełnym różnego rodzaju zagrożeń i bodźców, które atakują nas z każdej strony, brakuje miejsca na chwilę wyciszenia i spokoju, która pozwoliłaby posłuchać samego siebie. Ojciec Adam Szustak w swojej książce stara się odpowiedzieć na potrzeby zagubionego społeczeństwa, które boi się samotności, swoich złych stron i nałogów, z którymi nie jest sobie w stanie poradzić. „Zamknij oczy” to przemyślenia ojca Szustaka dotyczące Starego i Nowego Testamentu, które odnosi do problemów współczesnego człowieka. W książce poruszane są problemy zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku, dlatego też jest to pozycja odpowiednia dla każdego, niezależnie od jego wieku i płci. Dzięki lekturze tej książki każdy czytelnik będzie w stanie obiektywnie spojrzeć na swoje zachowanie, złe nawyki, nałogi czy popełniane błędy i odnaleźć źródło swoich życiowych problemów. „Zamknij oczy” to książka, obok której nie można przejść obojętnie, wskazuje dużo tematów, o których warto na spokojnie pomyśleć, zmusza do refleksji nad swoją osobą i motywuje do zmiany na lepsze. Ojciec Adam Szustak w swojej książce „Zamknij oczy” zawarł uniwersalne, bardzo ważne przesłanie, które mówi o tym, że w dzisiejszym zabieganym świecie, warto znaleźć chwilę, podczas której się wyciszymy, zamkniemy na zewnętrzne bodźce i wsłuchamy się w samych siebie.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: