Obniżka! Nowy Testament Audio 3 płyty CDMP3 (R) Zobacz większe

Nowy Testament Audio 3 płyty CD MP3 (R)

RAF0133

42,42 zł

-15%

49,90 zł

Opis

Więcej informacji

Trzy Płyty MP3 zawierające Pismo Święte Nowego Testamentu

CD 1 – Ewangelie, CD2 - Dzieje Apostolskie + Listy Apostolskie, CD3 – ApokalipsaTekst Ewangelii pochodzi z Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, wydanie piąte na nowo opracowane i poprawione, Pallottinum, Poznań 2002.

 

Prezentujemy zebrane na trzech płytach CD MP3 Pismo Święte Nowego Testamentu w mistrzowskiej interpretacji wybitnych polskich aktorów. Pełny tekst Ewangelii, Dziejów Apostolskich, Listów i Apokalipsy pochodzi z najwyżej ocenianego pallotyńskiego tłumaczenia Biblii Tysiąclecia.

Wydanie audio MP3 jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą się karmić żywym słowem Bożym, a na przeszkodzie staje im codzienna gonitwa i pośpiech. Od teraz Dobra Nowina może im towarzyszyć w powszednich zajęciach, podczas jazdy samochodem, w drodze do pracy. Łatwość obsługi i logiczne ułożenie tekstu na płytach daje możliwość korzystania z audiobooka również ludziom starszym, chorym i mającym problemy ze wzrokiem. Przejmujące, aktorskie wykonanie będzie nie mniej ważnym atutem dla wszystkich, którzy pragną adorować słowo Boże, słuchając go w nabożnym skupieniu.

Reżyseria i muzyka: Dariusz Regucki

Głosu swego użyczyli:

Jerzy Trela

Krzysztof Globisz

Maciej Słota

Jacek Lecznar

Piotr Piecha

Zespół muzyczny w składzie:

  • Joanna Łakomska-Grela – skrzypce, wokal

  • Janusz Witko – klarnet, saksofony

  • Bartłomiej Regucki – gitary

  • Dariusz Regucki – instrumenty klawiszowe


 

ISBN: 9788375695717

Oprawa: Twarda

Data wyd.: 2019

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: