Pismo Święte - ST i NT duże (Tysiąclecia) Komunia

DYSTRYBUCJA00007466

85,00 zł

Opis

Więcej informacji

Pismo Święte to wspaniała pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. To, które masz okazje przeglądać, to Biblia Tysiąclecia z obwolutą przygotowaną specjalnie po to, by uczcić dzień, w którym młody człowiek może w pełni uczestniczyć w Ofierze Mszy Świętej. Wewnątrz tego wydania Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu znajdziesz pamiątkową kartę, w której można umieścić najważniejsze informacje o przyjęciu sakramentu przez dziecko.


Biblia Tysiąclecia została wydana dla uczczenia Chrztu Polski - w jego tysięczną rocznicę. Nad przekładem pracowało wielu biblistów, odpowiedzialnych za treść, a także polonistów, którzy dbali o formę tłumaczenia. W ten sposób powstał przekład doceniony przez polski Kościół Katolicki - jest przekładem obowiązującym podczas liturgii.


Biblia dla dzieci, które przystępują do Pierwszej Komunii, jest bardzo ważna. Choć dokładny przekład nie jest łatwy nawet dla osób dorosłych, to wierzymy, że wspólna modlitwa i kontemplacja w gronie najbliższych, umożliwią wam drogę do poznania znaczenia Słowa Bożego.


Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: