Obniżka! Pismo Święte dla młodych (z papugą) biała, komunia Zobacz większe

Pismo Święte dla młodych (z papugą) biała, komunia

RAF-0026780

84,92 zł

-15%

99,90 zł

Opis

Więcej informacji

Niepowtarzalna edycja Biblii Tysiąclecia przygotowana specjalnie dla młodych czytelników.
Po raz pierwszy w Polsce pełny tekst Pisma Świętego w najbardziej cenionym pallotyńskim tłumaczeniu połączono z najpopularniejszą na świecie edycją Biblii w kategorii dla dzieci i młodzieży, potocznie nazywaną „Biblią z papugą”.
Grafiki, komentarze, objaśnienia, ciekawostki, didaskalia, przygodowa stylizacja, kolorowe mapy i wiele innych elementów przygotowano po to, by młody czytelnik ze zrozumieniem i w pełni świadomie korzystał z dobrodziejstw Słowa Bożego.
Pismo Święte dla młodych ma szansę stać się tym wydaniem Biblii, po które nastolatki sięgać będą chętnie i samodzielnie.
Biblia z papugą” ma także wszelkie cechy Biblii rodzinnej. Z tego wydania, jak z żadnego innego, mogą korzystać wszystkie pokolenia w rodzinie, oddając się lekturze indywidualnie i wspólnotowo. Warto, aby Pismo Święte dla młodych znalazło się w każdym polskim domu, żeby dorastały z nim nasze dzieci. Tę wyjątkową edycję Pisma Świętego polecamy jako najbardziej wartościowy dar dla naszych dzieci czy wnuków.                                             Znakomite narzędzie katechetyczne i ewangelizacyjne
Poprzez swoją formułę wydania Pismo Święte dla młodych ma szansę w większym stopniu zachęcić dzieci i młodzież w Polsce do lektury Biblii. Warto, by w każdym domu, w którym są młodzi ludzie, znalazło się to wydanie Pisma Świętego. „Biblia z papugą” będzie nieocenioną pomocą dla katechetów, którzy dostają znakomite narzędzie pracy z uczniami nad tekstem Pisma Świętego. Gorąco zachęcamy do wyposażenia szkolnych sal katechetycznych w egzemplarze naszego wydania.
                                                                          Dlaczego „Biblia z papugą”?
Na całym świecie znakiem rozpoznawczym Pisma Świętego dla młodych jest papuga. Choć może budzić to zdziwienie, jest to świadomy wybór i ma głęboki sens teologiczny. Papuga potrafi naśladować ludzki głos. Z natury potrafi wymówić słowo: ave, pozostałych słów musi się uczyć. Ta okoliczność w nawiązaniu do ave archanioła Gabriela dała pretekst dla teologów przygotowujących wydanie Biblii dla młodych do uczynienia z papugi niejako przewodnika i nauczyciela słowa dla młodego czytelnika.


 Najbardziej wartościowy prezent!

Tę wyjątkową edycję Pisma Świętego proponujemy jako najbardziej wartościowy dar dla młodych ludzi. Polecamy szczególnie:


  • jako pamiątkę dla dzieci pierwszokomunijnych,

  • dla młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania,

  • dla rodzin z dziećmi i dorastającą młodzieżą,

  • dla księży i katechetów pracujących z uczniami,

  • dla szkół chcących wyposażyć salki katechetyczne w egzemplarze najważniejszej księgi w dziejach.


Oprawa:      Twarda (obwoluta)

Format:       140 X 215

Stron:          1708

Cena:           99,90 zł.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: