Obniżka! Po drugiej stronie Zobacz większe

Po drugiej stronie

DYSTRYBUCJA00005906

21,17 zł

-15%

24,90 zł

Opis

Więcej informacji

Dowód na życie po śmierci!

 

PO DRUGIEJ STRONIE jest publikacją wyjątkową. Jest tyle powodów dla których warto przeczytać tę książkę! Jednym z nich jest to, iż stanowi próbę odpowiedzi na jedno z najbardziej nurtujących człowieka PYTAŃ: co dzieje się z nami po śmierci?

 

To co stanowi o wartości tej książki to jej pozytywne przesłanie.

Jest zapisem świadectw osób, które doświadczyły „przejścia na drugą stronę”.

Ich autentyczny przekaz może odmienić nasze życie i uczynić go lepszym, a przede wszystkim możemy lepiej zrozumieć wszechogarniającą miłość Boga.

W obliczu spraw ostatecznych: śmierci i życia wiecznego, nieba, piekła, czyśćca zupełnie inaczej spojrzymy na nasze życie i postępowanie.

***

MICHAEL H. BROWN były dziennikarz śledczy, autor ponad dwudziestu książek, w tym bestsellerów takich jak: The Final Hour oraz After Life. Pojawił się w wielu programach telewizyjnych i audycjach radiowych jako ekspert, wypowiadając się na tematy, którymi zajmuje się w swoich książkach.

Jest współautorem wielu publikacji, począwszy od Reader’s Digest po The Atlantic Monthly. Mieszka w Palm Coast na Florydzie z żoną Lisą i trojgiem dzieci. Jest dyrektorem katolickiego portalu informacyjnego Spirit Daily (www.spiritdaily.com).

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: