Pomysły na upominek na imieniny Joanny

Pomysły na upominek na imieniny Joanny

Pomysły na upominek na imieniny Joanny

Imieniny Joanny to wspomnienie świętych - patronek tego pięknego imienia, które oznacza “Jahwe jest łaskawy”. Swoje pochodzenie zawdzięcza językowi hebrajskiemu. Święto wypada m.in. 1 marca, 12 maja, 27 czerwca i 23 lipca. Wśród patronek znajdziemy Joannę d’Arc i Joannę Berettę Mollę. Upominek na imieniny Joanny powinien nawiązywać do postaci opiekunek solenizantki. W tej roli doskonale sprawdzą się dewocjonalia - biografie, filmy, czy podobizny, które zajmą miejsce na półce w pokoju.

Prezent na imieniny Joanny - film, który obejrzy nie raz

Jednym z pomysłów na upominek na imieniny Joanny jest produkcja filmowa. Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć tej poświęconej francuskiej bohaterce - Joannie d’Arc. Jej niewątpliwym atutem jest gwiazdorska obsada - Milla Jovovich, Dustin Hoffman, Faye Dunaway, John Malkovich i Vincent Cassel. Historia wciąga do tego stopnia, że obdarowana w dniu imienin Joanny solenizantka niejednokrotnie wróci do fabuły filmu.

Wyjątkowa historia - biografia jako upominek na imieniny Joanny

Imieniny Joanny to także wspomnienie świętej Joanny (Gianny) Beretty Molli - matki, która poświęciła swoje życia dla dobra nienarodzonej istoty. Jej biografia jest dowodem tego, jak wielka jest miłość rodzica do swojego dziecka. Upominek na imieniny Joanny w postaci książki poświęconej oddanej matce wzruszy niejedną solenizantkę. Zachęcamy do zapoznania się z dziejami wyświęconej przez Jana Pawła II kobiety o ogromnym sercu.

Ikona - niespodzianka na imieniny Joanny, która zostanie doceniona

Jedną z naszych propozycji upominku na imieniny Joanny jest ikona przedstawiająca świętą - patronkę. Obraz jest dostępny w kilku rozmiarach. Jego atutem jest ręczne złocenie złotem płatkowym. Ikona świętej Joanny to propozycja prezentu dla osób, które są zafascynowane kulturą wschodnią. Ciekawą możliwością jest opcja umieszczenia na malowidle dedykacji dla solenizantki, którą zechcesz zaskoczyć urokliwym upominkiem.

Dlaczego warto wybierać prezenty o charakterze religijnym?

Prezenty o charakterze religijnym są nie tylko pamiątką, ale też źródłem motywacji do nieustannej pielęgnacji więzi łączącej solenizantkę z Bogiem. Dlatego warto decydować się na upominki na imieniny Joanny przywołujące postacie świętych lub nawiązujące do samej wiary - na przykład egzemplarz Pisma Świętego. Imieniny są ściśle związane z religią, co dobrze jest podkreślić prezentem. Zainspiruj się i spraw radość solenizantce.

Pielęgnuj wartości religijne przy pomocy prezentu na imieniny Joanny

Prezent na imieniny Joanny, który pomaga pielęgnować wiarę to zawsze dobry pomysł. Co ważne, warto uzupełnić dar o modlitwę w intencji solenizantki - na przykład podczas mszy świętej. Bez względu na to, czy na upominek na imieniny Joanny wybierzesz obraz, biografię, różaniec, medalik, czy cokolwiek innego, podkreślenie religijnego charakteru święta to ogromny atut niespodzianki. Pamiątka w tym stylu już na zawsze zostanie w sercu obdarowanej osoby, przypominając jej o Twojej obecności w jej życiu.

0 Komentarz

Pozostaw swój komentarz

Reload

Wyślij