Prezenty na 40 rocznicę ślubu, zwaną także rubinową

 Prezenty na 40 rocznicę ślubu, zwaną także rubinową

Idealne prezenty na 40 rocznicę ślubu powinny odzwierciedlać szacunek dla tak długiego stażu małżeństwa. Taki jubileusz wymaga wyjątkowej oprawy, która zazwyczaj obejmuje wystawne przyjęcie dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Idealnym prezentem na 40 rocznicę ślubu będzie nasza obecność na przyjęciu u jubilatów, jednakże warto dołączyć także szczere życzenia i unikatowy prezent, który z pewnością ucieszy małżonków.

Sentymentalne prezenty na 40 rocznicę ślubu

Decydując się na zakup idealnego prezentu na 40 rocznicę ślubu, warto rozważyć wybór upominku, który będzie przypominał jubilatom o początkach ich małżeństwa. Idealnym prezentem na 40 rocznicę ślubu jest między innymi fragment gazety naniesiony wraz z notką dotyczącą zaślubin jubilatów. W Internecie dostępne są także oryginalne kalendarze z wyrywanymi kartkami, w których można zaznaczyć datę ślubu. Inną ciekawą formą prezentu na 40 rocznicę ślubu są standy stworzone ze zdjęcia ślubnego jubilatów. Wykonane w naturalnych rozmiarach będą miały wyjątkowo realistyczną formę.

Pomysły na idealne prezenty na 40 rocznicę ślubu, które będą elementem opieki nad małżeństwem

Idealnym pomysłem na 40 rocznicę ślubu okazać mogą się upominki obecne w ofercie naszego sklepu internetowego. Wśród takich upominków polecamy np. krzyże, które można wieszać na ścianie lub postawić na półce. Dobrym pomysłem jest także zakup drewnianych ikon z wizerunkiem patronów, którzy będą opiekować się małżeństwem i ich domem.

Personalizowane i unikatowe prezenty na 40 rocznicę ślubu

Wśród idealnych prezentów na 40 rocznicę ślubu warto wymienić personalizowane upominki, nadające wyjątkowości całemu prezentowi. Dostępne są między innymi drewniane pudełka na wino z możliwością naniesienia krótkich życzeń czy daty jubileuszu. Warto także zadbać o praktyczny aspekt idealnych prezentów na 40 rocznicę ślubu. Tutaj doskonale sprawdzą się zestawy ręczników kąpielowych, na których możemy umieścić imiona małżonków, a także personalizowane albumy, dzięki którym jubilaci będą mogli przechowywać zdjęcia uwieczniające wspólnie spędzone chwile.

Małe dzieła sztuki, czyli idealne pomysły na upominki z okazji 40 rocznicy ślubu

Idealnym prezentem na 40 rocznicę ślubu może okazać się obraz namalowany na zlecenie lokalnego artysty. Aby był on niespodzianką, warto pozyskać od małżonków wspólne zdjęcie, które odwzorowane na obrazie lub szkicu będzie niezwykłą ozdobą domu. Idealnym pomysłem na 40 rocznicę ślubu jest także zaproszenie na sesję foto w profesjonalnym zakładzie fotograficznym, którą można przeprowadzić także w plenerze.

Idealne prezenty na 40 rocznicę ślubu dla drugiej połówki

Idealnym prezent na 40 rocznicę ślubu może być także upominek, który małżonkowie wręczają sobie wzajemnie. Z okazji okrągłego jubileuszu panie z pewnością ucieszą się z biżuterii religijnej, np. bransoletek w formie różańców, a także naszyjników z wizerunkami świętych. Idealnym prezentem na 40 rocznicę ślubu, które panie mogą wręczać swoim mężom są między innymi srebrne medaliki czy nieśmiertelniki.

Odnowienie przysięgi małżeńskiej idealnym prezentem na 40 rocznicę ślubu

Idealnym prezentem na 40 rocznicę ślubu są także ponowne „oświadczyny”. Z tej okazji warto wręczyć żonie rubinowy pierścionek, nawiązujący do symboliki 40 rocznicy ślubu. Odnowienie przysięgi małżeńskiej z pewnością zapisze kolejną kartę w historii wyjątkowego związku pełnego miłości i wzajemnego zaufania.

0 Komentarz

Pozostaw swój komentarz

Reload

Wyślij