Co dla rodziców na rocznicę ślubu?

Co dla rodziców na rocznicę ślubu?

Prezent dla rodziców na rocznicę – sposób na uhonorowanie jubileuszu małżeństwa bliskich nam osób

Każda rocznica ślubu, zwłaszcza ta okrągła to ważne wydarzenie w życiu małżonków. Często wręczają oni sobie nawzajem upominki, ale co równie ważne, także ich dzieci wybierają najlepsze prezenty dla rodziców na rocznicę ślubu. Taki upominek podkreśla rangę święta i uznanie dla stażu małżeńskiego. Jaki prezent dla rodziców na rocznicę ślubu wybrać? O tym przeczytacie poniżej.

Pomysły na prezent dla rodziców na rocznicę ślubu

Pomysłów na prezent dla rodziców na rocznicę ślubu jest mnóstwo. Dobrym pomysłem jest poznanie potrzeb jubilatów, którzy określą, czy jest coś, co w danej chwili potrzebują, na przykład sprzęt do domu czy ogrodu. Wśród innych pomysłów na prezent na rocznicę ślubu wymienia się także eleganckie upominki, które jubilaci mogą postawić na półce jako dekorację. Wiele osób decyduje się również na prezenty o charakterze pamiątkowym, które będą przypominać o miłych chwilach spędzonych w gronie rodziny.

- Obrazki srebrne

- Dewocjonalia

- Różańce

Religijne prezenty dla rodziców na rocznicę ślubu

Jedną z inspiracji odnośnie prezentów na rocznicę ślubu są te o religijnym charakterze. Doskonale sprawdzą się tutaj produkty z oferty Dystrybucji Katolickiej. Mogą to być np. ikony Świętej Rodziny postawione na półce. Dobrze sprawdzi się także biżuteria religijna – wszelkiego rodzaju pierścionki, łańcuszki i bransoletki religijne, które obecne są w naszym asortymencie.

Wyjątkowy prezent dla rodziców na 50 rocznicę ślubu

Pół wieku spędzone w związku małżeńskim zasługuje na szczególne uznanie. Z tego powodu należy zadbać o unikatowy charakter prezentu dla rodziców na 50 rocznicę ślubu. Świetnym pomysłem jest wręczenie jubilatom zamówionego odpowiednio wcześniej obrazu przedstawiającego parę obchodzącą okrągłą rocznicę. Taki prezent dla rodziców na 50 rocznicę ślubu można powiesić na ścianie w najbardziej reprezentatywnym miejscu, co będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

- Ikony

- Pismo święte

Prezent dla rodziców na 40 rocznicę ślubu – co wybrać? 

40 rocznica ślubu określana jest jako rubinowa, dlatego świetnym pomysłem na prezent dla rodziców na 40 rocznicę ślubu są upominki utrzymane w kolorze ciemnej czerwieni. Dobrym pomysłem może być także wykupienie wycieczki, co z pewnością zostanie docenione przez jubilatów. Wśród inspiracji dotyczących prezentów dla rodziców na 40 rocznicę ślubu warto wymienić również użyteczne sprzęty domowe, na przykład ekspres do kawy. 

Jaki prezent dla rodziców na 30 rocznicę ślubu będzie najlepszy?

Wśród prezentów dla rodziców na 30 rocznicę ślubu można wymienić wiele upominków, które z pewnością przypadną do gustu jubilatom. Sprawdzoną propozycją prezentową jest zaproszenie na romantyczną kolację we dwoje czy na sesję fotograficzną. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie personalizowanych prezentów dla rodziców na 30 rocznicę ślubu. Takimi upominkami są kubki tworzone na zamówienie, do których można włożyć pyszne krówki znajdujące się w ofercie Dystrybucji Katolickiej.

Zobacz także:

0 Komentarz