Co podarować chrzestnym?

Co podarować chrzestnym?

Zobacz, co podarować chrzestnym i czym powinien wyróżniać się dobry prezent?

Rodzice chrzestni odgrywają istotną rolę w życiu chrześcijanina, począwszy od uroczystości chrztu, aż do końca życia. Wspierają oni dzieci w rozwoju duchowym, a także obok rodziców są ostoją podczas ślubu. Dobrze jest z okazji ważnych uroczystości, urodzin, imienin, a nawet bez okazji wręczyć upominek, który pokaże, że rodzic chrzestny jest dla nas bardzo ważny. Zatem co podarować chrzestnym? Nasze propozycje na niezapomniane prezenty pokazujemy w poniższym wpisie.

- Dewocjonalia

- Obrazki srebrne

Propozycje sklepu internetowego Dystrybucji Katolickiej na to, co podarować chrzestnym

Szeroki asortyment sklepu internetowego Dystrybucji Katolickiej pozwala na wybranie pięknego i niezapomnianego prezentu dla rodziców chrzestnych. Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć ikon, zwłaszcza przedstawiających patronów rodziców chrzestnych. Wspomnianą ikonę będą mogli postawić na półce lub powiesić na ścianie. Dobrym pomysłem na to, co podarować chrzestnym są nasze różańce święte w formie klasycznych paciorków, ale także bransoletek i pierścionków. Warto jest zwrócić uwagę także na bogatą ofertę książek oraz Pism Świętych, które będą przydatne w czasie rozważania Słowa Bożego.

- Ikony

- Pamiątka na Chrzest

Upominek, który podarujemy chrzestnym warto jest efektownie zapakować

Po podjęciu decyzji, co podarować chrzestnym, dobrze jest zadbać o to, aby upominek był efektownie zapakowany. W tym celu można wykorzystać między innymi celofan i sposoby pakowania typu cukierek, ale dobrym pomysłem będzie także wykorzystanie drewnianych pudełek, na których można nanieść spersonalizowany grawer. Wewnątrz warto jest umieścić także kolorowe sianko, na przykład w beżowym kolorze, które nie tylko nada waloru dekoracyjnego, ale także dodatkowo zabezpieczy upominek.

- Prezenty na bierzmowanie

- Prezent na pierwszą komunię

Co podarować chrzestnym z okazji urodzin i imienin?

Upominek dla chrzestnych warto wręczać przede wszystkim z okazji urodzin czy imienin. Dobrze sprawdzają się tutaj głównie praktyczne prezenty, które jubilat będzie mógł wykorzystać, jak również upominki związane z zainteresowaniami czy posiadanym hobby. Osobom zastanawiającym się, co podarować chrzestnym na urodziny czy imieniny polecamy wykorzystać także biżuterię, w tym dodatki dostępne w naszym sklepie internetowym. Modele naszej biżuterii religijnej prezentują się dobrze na tle stylizacji, a przy tym pozwolą podkreślić więź łączącą rodziców chrzestnych z Bogiem.

- Różańce

- Skarbczyk

Sprawdź, co podarować chrzestnym po uroczystości chrztu

Rodzice dziecka, które ma być ochrzczone często zastanawiają się, co podarować chrzestnym, aby uhonorować trud i ich udział w wychowywaniu dziecka w wierze. Najlepiej sprawdzają się upominki personalizowane, na których można umieścić miłą sentencję wraz z podziękowaniami, a nawet zdjęciem maluszka.

Co podarować chrzestnym z okazji Pierwszej Komunii Świętej?

Nie tylko chrzest, ale także uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest ważnym dniem dla chrzestnych, którzy aktywnie w nim uczestniczą. Dobrze jest podziękować im za obecność pięknym prezentem, na przykład srebrną pamiątką z grawerem czy podziękowaniami zawartymi na ozdobnym papierze, które będą oprawione w elegancką ramkę.

Zobacz także:

- Czym jest Chrzest Święty?

- Wyprawka do chrztu

- Jak przygotować chrzest krok po kroku?

0 Komentarz