Pomysł na prezent świąteczny dla najbliższych

Pomysł na prezent świąteczny dla najbliższych

Prezenty Świąteczne - jakie wybrać?

Zima już tuż, tuż więc pewnie wszyscy zaczynają powoli myśleć nad przygotowaniami do jednego z najważniejszych świąt w roku. Porządki i szukanie właściwych prezentów na Boże Narodzenie dla najbliższych to grudniowy cel wielu z nas! Szał zakupów pochłania praktycznie każdego. Mamy już upominki dla dzieci, ciotek, wujków, kuzynów, z którymi będziemy widzieć się przy wigilijnym stole lub w kolejne świąteczne dni. Ale jak wybrać idealny prezent dla męża pod choinkę? Prezent dla babci? Prezent dla mamy? Prezent związany z wiarą katolicką? Pytań w głowie pojawia się wiele…

Ikony, różańce, książki religijne - jako prezenty świąteczne

Jeżeli szukamy prezentu dla osoby wierzącej możemy mieć problem ze znalezieniem czegoś odpowiedniego, ze względu na wszechobecną komercjalizację świąt. Prawie wszystkie punkty sprzedaży nastawione są na rzeczy, nawiązujące do kultury masowej lub po prostu aktualnych trendów środowiskowych. Sklepy stacjonarne nastawione są głównie na klientelę „świecką”, przeganiając się nawzajem w ofertach promocyjnych mających na celu przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Upominki dla chrześcijan często kojarzone są z stacjonarną księgarnią religijną oraz sklepem z dewocjonaliami. Według powszechnej opinii możemy dostać tam wyłącznie filmy religijne, różańce, koszulki religijne, Biblię, ikony świętych itp..Ale czy to aby na pewno prawda? Istnieją bowiem sklepy z dewocjonaliami online - najlepszym przykładem jest właśnie nasz sklep.

Gadżety religijne – czyli nietuzinkowy pomysł na prezent świąteczny.

Internet daje nam nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o zakup chrześcijańskich upominków, których nie znajdziemy w sklepie stacjonarnym! Dlatego według nas jako prezent dla najbliższych na święta Bożego Narodzenia, świetnie sprawdzą się różnego rodzaju kubki religijne z humorystycznym napisem. Kolejną propozycją są gry planszowe, stworzone nie tylko dla najmłodszych ;) w ten sposób możemy wspólne spędzić wolny czas i zrelaksować się po całym dniu. A teraz coś dla miłośników literatury. Jeżeli wasza ukochana osoba, którą chcecie obdarować prezentem nie ma czasu na relaksującą lekturę, śmiało możecie kupić jej audiobooki religijne, jako alternatywę dla tradycyjnych książek! W ten sposób może słuchać książek w pracy, samochodzie czy gdziekolwiek będzie miała ochotę.

Pomysłów na prezenty świąteczne jest naprawdę wiele, warto więc wygospodarować chwilę czasu i sprawdzić ofertę naszego sklepu, w której znajdują się produkty świetnie pasujące jako oryginalny prezent świąteczny.

0 Komentarz