Sprzedaż filmu Nieplanowane

Sprzedaż filmu Nieplanowane

„Nieplanowane” – film, który uczy miłości do życia

Film „Nieplanowane” to wzruszająca opowieść oparta na faktach ucząca o tym jak cenny jest dar życia. Produkcja wywołała żywy odzew wśród widzów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych. Z kolei polscy widzowie zorganizowali petycję, która miała na celu przekonać producentów do udostępnienia filmu na tutejszym rynku. Fakt, że owa petycja została podpisana przez dwieście dwadzieścia cztery tysiące ludzi dowodzi, jak bardzo Polacy pragnęli zapoznać się z historią Abby Johnson, którą już teraz można zamówić na płycie DVD. Bezwątpienia film ten przepełniony jest wartościami takimi jak umiłowanie i poszanowanie życia, które katolicy znają już z Pisma Świętego. Pouczające filmy religijne, obok których można umieścić „Nieplanowanych” zasługują na szczególną uwagę wszystkich widzów, właśnie dzięki kształtowaniu zgodnych z naukami Kościoła postaw.

„Nieplanowane” dostępne już na DVD

Już teraz każdy zainteresowany może nabyć płytę DVD zawierającą film „Nieplanowane”. Wysyłka zamówionych egzemplarzy ruszy po 23 marca tego roku. Dzięki własnej kopii filmu możemy pozwolić sobie na zagłębienie się w tej poruszającej historii w dowolnym momencie w zaciszu domowym.Film ten to doskonały pomysł na prezent, na przykład będący pamiątką bierzmowania, dzięki której młody katolik jeszcze bardziej zaznajomi się ze stanowiskiem, które głosili również patroni imion jakie nosi. Wartości wynikające z filmu doskonale pokrywają się z tym, czego od najmłodszych lat uczy nas Kościół. Produkcja „Nieplanowane” to historia skłaniająca do przemyśleń, dzięki którym z jeszcze większą siłą pokochamy życie. Lekcja wyniesiona z tej niezwykłej historii już zawsze będzie budowała w nas potrzebę chronienia istnień ludzkich. 

Film „Nieplanowani” przedstawia niezwykle wzruszającą i pouczającą historię opartą na prawdziwych zdarzeniach. Już teraz można zamówić własny egzemplarz płyty DVD, której wysyłka ruszy po 23 marca.

0 Komentarz

Pozostaw swój komentarz

Reload

Wyślij