Ranking prezentów ślubnych

Ranking prezentów ślubnych

Ranking prezentów ślubnych – zdrapka, która pomoże wzmocnić relację

W rankingu prezentów ślubnych można doszukać się wielu interesujących propozycji upominków. Wśród nich są i takie, które w rozrywkowy sposób pomogą wzmocnić relację łączącą świeżo upieczonych małżonków. To właśnie dlatego zdrapka dla par „Miłosne Wyzwania” sprawdzi się wspaniale jako dar z okazji zalegalizowania związku. Gra motywacyjna została zainspirowana bestsellerami poświęconymi miłości, których autorami są liczni psychologowie i terapeuci. Cała zabawa polega na trzydziestu dwóch dniach wyzwań pełnych okazywania uczuć, randek i intymności. Tego rodzaju prezent na ślub pozwoli na jeszcze głębsze odkrycie żarzącej się w sercu szczerej miłości, jaką obdarzają się na co dzień partnerzy. Małżeństwo to wyjątkowy sakrament, który zasługuje na należyte uhonorowanie dnia jego rozpoczęcia. Pamiątka ślubna dodająca niespotykanego uroku pierwszym dniom po złożeniu przysięgi spodoba się wszystkim nowożeńcom, ucząc ich na czym polega dojrzały i pełny emocji związek.

„Hymn o miłości” – najpiękniejsze słowa w roli prezentu ślubnego

Nie ma chyba bardziej rozpoznawalnego dzieła traktującego o uczuciu dwojga ludzi, niż „Hymn o miłości”. Wielokrotnie cytowany tekst przywoływany jest także w dniu zawarcia związku małżeńskiego, dlatego obrazka zawierającego owe słowa wprost nie mogło zabraknąć w rankingu prezentów ślubnych. Kochająca się para, ilekroć spojrzy na wiszący na ścianie hymn, poczuje nagłą i jak najbardziej szczerą chęć wyrażenia uczuć. Z pewnością, to doskonały powód, dla którego warto sprawić nowożeńcom tak znaczącą pamiątkę. Prezent na ślub powinien przywoływać nie tylko wspomnienia z tego ważnego dnia, ale także stale przypominać o istocie miłości do osoby, której się ją przyrzekało. Najpiękniejszy z cytatów, jako ozdoba domu, w którym zamieszkają małżonkowie będzie codziennie motywował ich do nieustannego pielęgnowania związku. Pamięć o tym, jak wielkim darem jest miłość będzie stanowiła najwspanialszą i najcenniejszą pamiątkę ślubu.

Srebrny portret Świętej Rodziny – cenny prezent dla nowożeńców

Prezent na ślub powinien być wyjątkowy, tak jak dzieje się w przypadku dnia, który upamiętnia. Dlatego dobrze jest sprawić nowożeńcom coś, co przypomina o pięknie wzajemnej miłości i troski. Srebrny obrazek przedstawiający Świętą Rodzinę to pomysł na elegancki dar, który świetnie pasuje do grona propozycji zawartych w rankingu prezentów ślubnych. Portret pokryty został lakierem zabezpieczającym, dzięki czemu nie straci swojego niezwykle urokliwego blasku. Przepięknie wykonana podobizna Dzieciątka i Jego opiekunów stanie się cenną pamiątką rodzinną, na którą ze wzruszeniem obdarowane osoby będą spoglądać nawet po upływie lat. Prezenty ślubne będące źródłem pozytywnych emocji przez całe życie to doskonały sposób na upamiętnienie dnia zaślubin. Ranking prezentów ślubnych stanowi inspirację, dla tych, którzy pragną, aby ta niezwykle ważna chwila dla ich bliskich na zawsze zapisała się w pamięci nowo powstałej rodziny.

U nas znajdą Państwo również:

Pamiątkowe albumy ślubne

Prezenty na ślub z dedykacją

Biblia dla nowożeńców

0 Komentarz

Pozostaw swój komentarz

Reload

Wyślij