Św. Kasper historie- komiks część I

POMOC333

8,91 zł

-10%

9,90 zł

Więcej informacji

Wstęp


„Był dzień 21 października, uroczystość św. Kaspra, roku 1985, kiedy to wyszedł ostatni tomik komiksu o nadzwyczajnej przygodzie naszego Świętego.


Minęło sporo czasu od tego pamiętnego roku 1985 i świat komiksu zmienił się i ewoluował tak w Europie, jak i w USA czy w Japonii, co jest oczywiste.


Także i my, Misjonarze Krwi Chrystusa, zadecydowaliśmy się dopasować do obecnych czasów i nowinek w sztuce graficznej, tych najbardziej fascynujących.


I oto teraz, dla Was, ten niezwykły cykl historii o św. Kasprze w stylu „euromanga”, to znaczy łączący literaturę projektowaną w stylu japońskim z kulturą europejską. Będziecie mogli zobaczyć wielkie piękno tych komiksów, zaprojektowanych przez młodego artystę Luca Cristantielli [...].


[...] Ten komiks pokazuje i ten wymiar jego duchowego życia, wypełnionego mocą Ducha Świętego, o którą nieustannie prosił w swoich modlitwach i poprzez zanurzenie się w Boskiej Krwi Jezusa Chrystusa. W ten sposób powstały nowe odcinki tej historii, zebrane w cztery tomy, które podążając za życiem św. Kaspra, ukazują i uwypuklają wszystkie, ale i nowe cechy i owoce jego współpracy z Duchem Świętym, to znaczy życie w relacji do Jezusa Chrystusa".


Don Giacomo Manzo


Producent: Wydawnictwo Pomoc

Autor: Luca Cristantielli

ISBN książeczki: 978-83-7256-015-5

Ilość stron: 48

Autor ilustracji : Luca Cristantielli

Kolory: Elisa Cristantielli

Oprawa: miękka

format: 16 x 23,5 cm

Tłumaczenie: Ks. Wojciech Czernatowicz CPPS


Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: