Opowieści z Mądrej Księgi (Dzieci Paka i Viola Brzezińska) - CD Zobacz większe

Opowieści z Mądrej Księgi (Dzieci Paka i Viola Brzezińska) - CD

DYSTRYBUCJA00013292

34,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

1. Abigail i żołnierze Dawida

2. Wywyższenie Józefa

3. Radość Sary

4. Wybranie Dawida

5. Modlitwa Anny

6. Mężny Jozue

7. Królowa Estera

8. Wielki potop

9. Dokąd to Jonaszu?

10. Piosenka Ewy

11. Samuel Smyk

12. Stworzenie

E-płyta w formacie mp3

 

Viola Brzezińska w ramach projektu Dzieci Paka zaśpiewała 12 piosenek opowiadających 12 historii ze Starego Testamentu. Każdy utwór przedstawia innego bohatera – cierpliwa Sara, mężny Jozue czy silny mocą od Boga Dawid mają pokazać postawy, jakich naśladowanie można przejąć już od najmłodszych lat.

Celem płyty jest dostarczenie rodzicom i dzieciom pozytywnego, kształtującego i motywującego środka wychowawczego dla dzieci. Cel realizowany jest przez zapoznanie dzieci ze Starym Testamentem, przekazanie uniwersalnych wskazówek życiowych, pokazanie życiowych wzorców opartych na wierze w Boga, kształtowanie radosnej, optymistycznej i odważnej postawy życiowej dziecka wynikającej z wiary.

Płyta została zaprojektowana z myślą o dzieciach w wieku od 6-11 lat, dlatego jest łatwa muzycznie i treściowo. Utrzymana jest w pogodnym klimacie, przyciągając uwagę różnorodnością instrumentów. Elementy różnych stylów muzycznych i skoczny nastrój sprawiają, że płyta może być interesująca muzycznie również dla starszych dzieci i rodziców.

Abigail i żołnierze Dawida

Mężny Jozue

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: