Obniżka! Spójrz za siebie - film DVD Zobacz większe

Spójrz za siebie - film DVD

RAF2331

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Opis

Więcej informacji

Spójrz za siebie- DVD

Autor:Jared Isham
ISBN:9788365889898
Czas trwania:Czas 92min
Format:16x9
Tłumaczenie:angielski, lektor polski
Data wydania:2018

 

Jacob (Jarret LeMaster) to wschodząca gwiazda managmentu w wielkiej korporacji, który robi karierę pod dyktando skorumpowanego i bezwzględnego szefa Russella (Michael Madsen). Jego cudowne życie obraca się w ruinę, gdy rząd zaczyna badać nielegalne kontrakty i praktyki w firmie i on staje się głównym podejrzanym. W jedną noc traci wszystko: karierę, apartament, samochody, karty kredytowe.

Gdy całe życie Jacoba obróciło się wniwecz, przyznaje on sam przed sobą, że czysto ludzkimi siłami nie odbuduje tego, co zrujnował, a jedyną pomoc, na jaką może liczyć, to Boża opatrzność.

Wzmocniony modlitwą wraca w rodzinne strony, do małego prowincjonalnego miasteczka w Teksasie. Musi tam zmierzyć się z przeszłością, ułożyć relacje z ojcem (Mark Withers) i dziewczyną, którą niegdyś porzucił – Jessicą (Jen Lilley). Gdy odkrywa rodzinny sekret, staje przed najważniejszą decyzją w swoim życiu.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/kMKAyFKz1JA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


 

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: