Łaska i miłosierdzie (The Grace Card) - film DVD Zobacz większe

Łaska i miłosierdzie (The Grace Card) - film DVD

DYSTRYBUCJA00005208

49,00 zł

Opis

Więcej informacji

Przejmująca opowieść o przypadkowym spotkaniu, które na zawsze odmienia życie dwóch mężczyzn – pełnego rasistowskich uprzedzeń policjanta i czarnego pastora.

 

Policjant Bill "Mac" McDonald (Michael Joiner) traci w wypadku ukochanego syna i przez kilkanaście kolejnych lat nie może pogodzić się z jego śmiercią. Jest pełen bólu i rasistowskich uprzedzeń (chłopaka potrącił czarny kierowca). Obwinia o wszystko Boga, robi się zgorzkniały i coraz bardziej oddala się od rodziny. Cierpi na tym też jego kariera. Mężczyzna nie jest w stanie w nic się zaangażować.

Pewnego dnia zostaje mu przydzielony nowy partner. Jest nim wschodząca gwiazda policji Sam Wright (Mike Higgenbottom), który po godzinach udziela się także jako pastor. Czy mężczyźni będą w stanie znaleźć wspólny język i nawzajem się wesprzeć?

 

Inspirujący dramat, opowiadający o poszukiwaniu odkupienia, przezwyciężaniu rasowych uprzedzeń i sile wiary.

W głównych bohaterów wcielili się znany głównie z telewizyjnych produkcji Michael Joiner (Ukryty, serial - Winny czy niewinny?) oraz debiutujący na ekranie Mike Higgenbottom. Ciekawostką jest również fakt, że oprócz Joinera i występującego na drugim planie zdobywcy Oscara Louisa Gossetta Jr (Oficer i dżentelmen, Mój własny wróg, film TV - Historia Josephine Baker), w filmie grają prawie sami nieprofesjonalni aktorzy.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/OUre1xqqRn8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Płyta zawiera materiały dodatkowe

Courageous - Opening Scene

Starting a Grace Awakening: Behind the Scenes

Deleted Scenes

Give a Little Grace: Outtakes

"Healing Begins" By Tenth Avenue North Music Video

Wayne (Stephen Dervan) Returns

 

= = = = =

Chcesz być legalny? Przestrzegaj zasad licencji!

Ta kopia przeznaczona jest wyłącznie do prywatnego użytku domowego!

Jeżeli chcesz odtwarzać film publicznie musisz wykupić licencję producenta na publiczne odtwarzanie! Licencja zezwala na wyświetlanie filmu w miejscach publicznych bez limitu i jest ważna przez 1 rok!

= = = = =

 

Licencję do tego filmu możesz kupić w naszym sklepie

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: