Abel's Field (Bratnia Dusza) - film DVD Zobacz większe

Abel's Field (Bratnia Dusza) - film DVD

DYSTRYBUCJA00005645

49,00 zł

Opis

Więcej informacji

Licealista Seth McArdle (Samuel Davis) przeżywa osobistą tragedię, po śmierci matki zostaje porzucony przez swojego ojca i znajduje się pod ogromną presją, aby wychować swoje młodsze siostry-bliźniaczki.

W domu nie ma na kogo liczyć, próbuje w karkołomny sposób połączyć naukę w szkole z dorywczą pracą aby związać koniec z końcem. W dodatku w szkole jest codziennie nękany i zaczepiany przez kolegów z drużyny futbolowej, kiedy dochodzi między nimi do bójki, Seth za karę dostaje kolejny "etat" po godzinach. Zostaje pomocnikiem Abla (Kevin Sorbo), który szuka stałego zatrudnienia i jest przyjęty w szkole na okres próbny, ich wspólnym zadaniem jest wyremontowanie i przygotowanie boiska piłkarskiego do szkolnych rozgrywek.

Z czasem Abel staje się jego bratnią duszą i mimo, że sam jest "człowiekiem po przejściach" i ciągnie się za nim straszna przeszłość jest tym, który wskazuje Seth'owi drogę nadziei i pomaga nawiązać bliską relację z Chrystusem

 

= = = = =

Chcesz być legalny? Przestrzegaj zasad licencji!

Ta kopia przeznaczona jest wyłącznie do prywatnego użytku domowego!

Jeżeli chcesz odtwarzać film publicznie musisz wykupić licencję producenta na publiczne odtwarzanie! Licencja zezwala na wyświetlanie filmu w miejscach publicznych bez limitu i jest ważna przez 1 rok!

= = = = =

 

Licencję do tego filmu możesz kupić w naszym sklepie - licencja Abel's Field

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ecAxQr47wIo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

» Rok wydania: Listopad 2013

» Nośnik: DVD

» Gatunek filmowy: Dramat

» Lektor: Angielski

» Format: 1.78 : 1

» Napisy (subtitles): Polskie, Angielskie, Francuskie, Szwedzkie, Holenderskie

» Czas trwania: 104 minuty

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: