King's Faith (Wiara Króla) - film DVD Zobacz większe

King's Faith (Wiara Króla) - film DVD

DYSTRYBUCJA00006096

49,00 zł

Opis

Więcej informacji

18 domów poprawczych i 9 aresztów, to niechlubny bilans nastoletniego Brendana Kinga, który po zwolnieniu z aresztu próbuje ułożyć sobie życie w kolejnej rodzinie zastępczej. Nowi opiekunowie Brendana sami zmagają się z bólem po tragicznej śmierci ich ukochanego syna, zwłaszcza matka, która nie do końca akceptuje "nowego" członka rodziny. Również w szkole na nowym miejscu nie jest mu łatwo, piętno przeszłości utrudnia mu zdobycie akceptacji wśród swoich rówieśników. Brendan znajduje w końcu "swoje" miejsce i oparcie w grupie młodzieżowej, która kieruje się w swoim życiu wartościami chrześcijańskimi. Niestety członkowie gangu, do którego należał w przeszłości nie chcą mu pozwolić na odcięcie się od "starego" życia i dosyć mocno "uprzykrzają" mu życie.

Brandon musi zdecydować czy przeciwstawienie się gangowi warte jest ceny, którą przyjdzie mu zapłacić. Czy Brandon znajdzie dosyć wiary w sobie żeby im się przeciwstawić?

= = = = =

Chcesz być legalny? Przestrzegaj zasad licencji!

Ta kopia przeznaczona jest wyłącznie do prywatnego użytku domowego!

Jeżeli chcesz odtwarzać film publicznie musisz wykupić licencję producenta na publiczne odtwarzanie! Licencja zezwala na wyświetlanie filmu w miejscach publicznych bez limitu i jest ważna przez 1 rok!

= = = = =

Licencję do tego filmu możesz kupić w naszym sklepie - licencja King's Faith

» Rok wydania: Grudzień 2013

» Nośnik: DVD

» Gatunek filmowy: Dramat

» Lektor: Angielski 5.1 Digital Surround, 2.0 Stereo

» Format: 1.78 : 1 Widescreen

» Napisy (subtitles): Polskie, Angielskie, Francuskie, Szwedzkie, Holenderskie, Włoskie, Norweskie

» Czas trwania: 108 minut

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/QJ8MtNhYk84" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: