Bezcenny dar (The Ultimate Gift) - film DVD Zobacz większe

Bezcenny dar (The Ultimate Gift) - film DVD

DYSTRYBUCJA00008936

49,00 zł

Opis

Więcej informacji

Bezcenny dar – film, który uczy, co liczy się w życiu

Film Bezcenny dar opowiada historię Jasona Stevensa, któremu umierający dziadek zapisał w spadku dwanaście zadań nazwanymi przez niego „podarunkami”. Każde z nich stanowi wyzwanie, które w rezultacie uczy, co tak naprawdę jest w życiu istotne. Przykład zawarty w Bezcennym darze pokazuje najważniejsze wartości, jakimi powinien kierować się człowiek. Film udowadnia, co jest najistotniejsze w życiu – pieniądze, czy szczęście. Pozostawiając wnukowi dar bezcenny, jakim jest tak niezwykle pouczająca lekcja, dziadek sprawia wnukowi najpiękniejszy prezent. Film przedstawia historię człowieka, który pomimo wygórowanych oczekiwań otrzymuje od bliskiej osoby coś więcej, niż tylko wartości materialne. Podróż w głąb siebie, jaką odbywa bohater nasuwa wnioski, które pomogą w życiu w zgodzie ze światem i ludźmi go otaczającymi, a to z kolei łączy się nierozerwalnie z funkcjonowaniu według oczekiwań Boga. Lekcje wyniesione z filmu Bezcenny dar pokażą widzom, czym warto kierować się w życiu, dzięki czemu każdy z nich znajdzie w nim coś dla siebie. Dzieła takie jak filmy, czy książki religijne sprawiają, że wiara i nadzieja pokładane w Stwórcy jeszcze bardziej zostają umocnione.

 

Bezcenny dar – pouczający obraz idealny na wieczór z filmem

 

Bezcenny dar to niewątpliwie pouczający, ale jednocześnie dostarczający rozrywki obraz, który idealnie nada się na wieczór z filmem. To prawdziwa uczta dla kinomana, który ceni sobie dzieła, z jakich da się wynieść ważną dla siebie lekcję. Choć za główne źródło wartości życia uważa się Pismo Święte, z całą pewnością film taki jak Bezcenny dar oparty na bestsellerowej książce Jima Stovalla dodatkowo umocni w nas prawidłowe nastawienie do tego, co dał nam Pan. Obraz rzeczywistości przedstawiony w Bezcennym darze zwróci uwagę każdego widza, dostarczając mu zarówno lekcji moralności, jak i rozrywki na wysokim poziomie. Film skłania ku przemyśleniom na temat życia i tego, czym w jego ciągu się kierujemy. Podarowanie filmu Bezcenny dar jako pamiątkę bierzmowania to dobry pomysł, który dodatkowo zaowocuje w rozwój świadomości obdarowanej osoby. Tego typu dzieła kinematografii można interpretować samemu lub też podczas wspólnych wieczorów z bliskimi, gdy razem zasiadamy przed telewizorem.

Bezcenny dar – doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby

Prawdziwy kinoman z pewnością doceni obraz jakim jest film Bezcenny dar. Pouczające i skłaniające do interpretacji życia w myśl najwyższych wartości dzieło dostarczy widzowi czegoś więcej niż tylko rozrywka. Do wspólnego seansu zasiąść mogą różne pokolenia, co dodatkowo scementuje łączące ich więzi. Bezcenny dar to także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Prezenty na Święta Bożego Narodzenia lub inne okazje mogą przysłużyć się obdarowanemu także dostarczając solidną dawkę lekcji, które ułatwią nabranie odpowiedniego podejścia do życia. Chociaż w księgarni internetowej możemy doszukać się wielu interesujących pozycji wydawniczych, pouczający film może okazać się dla nich bardziej nowoczesnym zamiennikiem. Przygotowując się do ważnych wydarzeń religijnych, podczas przeglądania oferty sklepu z dewocjonaliami warto rozejrzeć się także za ciekawymi upominkami, właśnie takimi jak film Bezcenny dar, które z pewnością znajdą zastosowanie jako pamiątka, podobnie jak medaliki przedstawiające świętych. Prezenty które jednocześnie bawią i uczą szczególnie sprawdzą się, gdy mamy do czynienia z wchodzącymi w dorosłe życie osobami, dlatego warto rozważyć ich zakup.

Bezcenny dar to film, który dostarczy nie tylko rozrywki, ale i lekcji życia w zgodzie z najważniejszymi wartościami.

Po śmierci swojego dziadka Jason Stevens, spodziewa się sporego spadku. Zamiast tego dziadek przygotował dla niego krótki kurs przygotowawczy do życia zawarty w 12 zadaniach, które sam nazwał "podarunkami". Starszy pan wystawia swojego wnuka na wyszukane próby, nakłania do podróży w głąb siebie i poszukania odpowiedzi na pytanie co tak naprawdę liczy się w życiu najbardziej - pieniądze czy szczęście?

Film powstał na podstawie bestsellerowej książki Jim'a Stovall'a o tym samym tytule

W rolach głównych występują: Drew Fuller, Bill Cobbs, Abigail Breslin, Brian Dennehy, James Garner

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/nJ46wQcYc8M" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

» Rok wydania: Czerwiec 2014 (wersja kinowa 2006)

» Nośnik: DVD

» Gatunek filmowy: Dramat obyczajowy

» Lektor: Polski Stereo, Angielski 5.1 Dolby Digital

» Format: 1.78 : 1 Anamorphic Widescreen

» Napisy (subtitles): Francuskie, Szwedzkie, Norweskie

» Czas trwania: 114 minut

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: