Obniżka! Dzienniczek Św. Faustyny - duży (oprawa miękka) Zobacz większe

Dzienniczek Św. Faustyny - duży (oprawa miękka)

DYSTRYBUCJA00001635

24,30 zł

-10%

27,00 zł

Opis

Więcej informacji

Dzienniczek św. Faustyny to jedna z najbardziej popularnych pozycji wśród literatury mistycznej i prawdopodobnie każdy, kto interesuje się tematyką religijną, zna jego treść. Święta Faustyna dzienniczek pisała przez ostatnie cztery lata swojego życia, robiła to głównie w odosobnieniu i poza swoimi zakonnymi obowiązkami.

Dzienniczek świętej Faustyny to bardzo dokładny i szczegółowy zapis jej przeżyć duchowych, jej rozmów z Jezusem Chrystusem i codziennych rozmyślań nad kondycją współczesnego człowieka i jego zmagań z wieloma przeszkodami i przeciwnościami losu. Dzienniczek św. Faustyny jest napisany bardzo prostym, nieskomplikowanym językiem, który jest łatwy i przyjemny w odbiorze. Dzięki temu wszystko to, co Jezus chciał przekazać za pośrednictwem siostry Faustyny, trafia w niezmienionej formie do czytelnika, który może bez żadnych problemów je kontemplować i interpretować.

Święta Faustyna dzienniczek napisała do wszystkich ludzi, którzy chcą słuchać Słowa Bożego i żyć zgodnie z wolą Jezusa i jego wskazówkami. Jest to swego rodzaju drogowskaz, który ma za zadanie wskazywać właściwą ścieżkę, którą należy podążać. Dzienniczek świętej Faustyny wzywa każdego czytelnika do tego, aby zaczął bezgranicznie ufać Bogu i powierzył swoje życie w Jego ręce.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: