Obniżka! Szusta rano - Adam Szustak OP Zobacz większe

Szusta rano - Adam Szustak OP

RAF08A

42,42 zł

-15%

49,90 zł

Opis

AutorAdam Szustak OP

Więcej informacji

Książka Szusta Rano - o. Adam Szustak budzi do życia

 

Kolejna interesująca i zaskakująca książka o. Adama Szustaka. Szusta Rano to doskonały motywator na każdy dzień. Książka pisana jest bardzo przyjemnym językiem, dzięki któremu ciężko się od niej oderwać, mimo iż stworzona została w taki sposób, aby każdego dnia poświęcić jej dosłownie 2 minuty i otrzymać dawkę potrzebnej pozytywnej energii. Książka Szusta Rano to niezbędnik dla wszystkich osób, które chcą poczuć dodatkową motywację do „pobudki” i działania przez cały dzień, dla tych, których dusze wyglądają jak małe przestraszone dzieci.

 

Wrzuć na luz z książką Adama Szustaka Szusta Rano

 

Książka A. Szustaka pt. „Szusta Rano” to nie tylko motywator do działania, to również swego rodzaju pomoc dla osób, które potrzebują się zrelaksować i odstresować. Czytając książkę Szusta Rano uczymy się przeżywać każdy dzień razem z Adamem Szustakiem, który pomaga nabrać zdrowego dystansu do innych ludzi, ale przede wszystkich porusza ważny temat jak nabrać zdrowego dystansu do samego siebie. Dodatkowo w swojej nowej książce A. Szustak radzi, jak nie dać się zwariować i przestać być „pospinanym”, daje wskazówki, które pomagają walczyć z trudnościami, które spotykają człowieka każdego dnia, jednocześnie zwracając uwagę i pamiętając o tym co w życiu ważne. 

 

Czego można dowiedzieć się z książki Szusta Rano?

 

  • Dlaczego jesteśmy nieszczęśliwi

  • Co może spowodować porównywanie siebie samego do innych

  • Pomaga zrozumieć dlaczego Pan Bóg raz przychodzi bardzo szybko, a innym razem bardzo późno

  • Przedstawia czym jest prawdziwa odwaga

  • Jak powstają Boże Dzieci z upadku

  • Pokazuje dlaczego nie warto zamartwiać się jutrem 

 

Książka pt. „Szusta Rano” to niezbędnik każdego dnia, w którym codziennie będzie Ci towarzyszył jeden cytat z Pisma Świętego, wielkich myślicieli czy najbardziej popularnych książek i filmów. Każdy z tych cytatów pomoże w pracy nad samym sobą.


Autor:

O. Adam Szustak OP

ISBN:

9788395122446

Oprawa:

Twarda

Liczba stron:

560

Format:

140x210

Data wyd.:

2019


30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: