Obniżka! Nocny Złodziej - książka o. Adam Szustak OP Zobacz większe

Nocny Złodziej - książka o. Adam Szustak OP

STACJA04

33,92 zł

-15%

39,90 zł

Opis

Autoro. Adam Szustak OP

Więcej informacji

Nocny Złodziej - książka Adama Szustaka OP

Adam Szustak OP w czasie swoich rekolekcji, nierzadko porusza trudne tematy. Właśnie na podstawie jego wystąpień z okresu poświęconego odnowie duchowej, powstała książka Nocny Złodziej. Jest ona dedykowana wszystkim tym osobom, które, choć przeżywają w swoim życiu trudne chwile, nie pozostają bez nadziei. Tą ostatnią daje im małe światełko - światełko Złodzieja. I bynajmniej nie jest to złodziej w negatywnym znaczeniu tego słowa. Nocny Złodziej z książki o. Szustaka chce wtargnąć w nasze życie, ale nie po to, żeby nam zaszkodzić. Jego działania są nakierowane na to, żeby zabrać nam z życia wszystko to, co jest złe, przygnębiające, czy nawet dobijające. Nocny Złodziej przychodzi po to, żeby odebrać nam balast, który uniemożliwia nam zrobienie kolejnego kroku i pójście dalej w swoim życiu.

Nocny Złodziej pomoże wyzbyć się wewnętrznego cienia

W każdym rozdziale książki Nocny Złodziej jest poruszony nieco inny temat. Wszystkie dotykają różnych, pogrążonych w mroku, obszarów serca. W tej książce nie chodzi o pogłębianie wiary w Boga. Tylko o to, żeby pomóc tym, którzy czują, że sami nie dadzą rady ruszyć przed siebie. Kluczowe jest więc przekazanie im Słowa, które trafi w te zakamarki duszy, które są w cieniu i jednocześnie wołają o ratunek.

Na podstawie rekolekcji Nocny Złodziej

Ci, którzy śledzą internetową działalność o. Adama Szustaka, dobrze wiedzą, skąd wziął się tytuł jego najnowszej książki. Nazwę Nocny Złodziej pierwotnie nosiły internetowe rekolekcje prowadzone przez duchownego.

Modlitwy w książce Nocny Złodziej

Wszystkie rozdziały książki Szustaka Nocny Złodziej są zakończone modlitwami. O tę część książka została uzupełniona przez o. Adama Szustaka już po tym, jak wrócił ze swojej pielgrzymki pokutnej do Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Nie są to modlitwy, które znamy z naszej codziennej, chrześcijańskiej praktyki. Dzięki nim możemy wzbogacić swoje życie duchowe i są znakomitym dodatkiem do całości treści.


Autor: o. Adam Szustak OP

ISBN: 9788395122491

Oprawa: twarda

Liczba stron: 260

Format: 140x205


W naszej internetowej księgarni znajdziesz również książki innych, popularnych autorów, którzy traktują o wierze i życiu duchowym. Wśród autorów książek religijnych, są takie osoby, jak ks. Dominik Chmielewski, Alicja Lenczewska, Marcin Zieliński, czy Sarah Young. Jeśli wolisz słuchać, niż czytać, zajrzyj do naszych audiobooków religijnych. Natomiast fanom dziesiątej muzy polecamy fabularne i dokumentalne filmy religijne.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: