Wrak Ewangelii. Sztuka duchowej nawigacji

SERAFIN0354

28,00 zł

Opis

Autorbr. Szymon Janowski

Więcej informacji

Jeśli

nadal stoisz w porcie, gdyż coś nieustannie Ci przeszkadza wypłynąć na szerokie wody


albo

skały rozerwały Twój kadłub, nabierasz wody i czujesz, że toniesz


albo też

jesteś względnie bezpieczny, lecz osiadłeś na mieliźnie i ciągle tkwisz w tym samym miejscu


a w dodatku

straciłeś orientację i zupełnie nie wiesz, w którą stronę płynąć


Jest to książka dla Ciebie!


Dzięki niej dowiesz się, jak wysłać sygnał SOS i znaleźć potrzebne wsparcie, jak wydobyć się z chaosu i odnaleźć drogę do upragnionego portu, jak przełamać własną samotność i skontaktować się z pobliskimi łodziami oraz jak przyjść z pomocą bliskim, których życie osiadło na mieliźnie.


br. Szymon Janowski – kapucyn, rekolekcjonista. Związany z duszpasterstwem młodzieży, w szczególności ze spotkaniem Golgota Młodych odbywającym się w Serpelicach. Duszpasterz wspólnoty małżeństw Winnica w Warszawie. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, głosząc Ewangelię m.in. za pomocą cykli filmików oraz podcastu Proste Słowa. Jest pasjonatem spotkań z drugim człowiekiem, jego ulubioną formą działalności duszpasterskiej są rekolekcje szkolne i akademickie.


Statek MV E Evangelia został zbudowany w Północnej Irlandii w 1942 roku, a do użytku oddany 22 grudnia tego samego roku. Jego nazwa za sprawą kolejnych właścicieli wiele razy się zmieniała. Jednostka przewoziła najrozmaitsze towary i opłynęła właściwie cały świat. 15 października 1968 roku niedaleko rumuńskiego Costinești uległa wypadkowi, którego okoliczności dotychczas nie zostały należycie wyjaśnione. Ostatecznie została porzucona na mieliźnie przez swego ówczesnego właściciela Aristotelisa Onasisa. Spoczywa tam do dzisiaj – niszczejąc oraz rdzewiejąc. W 2012 roku w czasie silnej burzy jej wrak pękł w połowie, a część pokładu się zawaliła.


Waga: 0,18 kg

Autor: br. Szymon Janowski OFMCap

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 125x190 mm

Liczba stron: 160

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: