Praktyka modlitwy. Szkoła oglądania Boga

WAM1010

26,91 zł

-10%

29,90 zł

Opis

Więcej informacji


 

Sposób na osiągnięcie jedności z Bogiem

Często na naszej drodze wiary pojawiają się momenty, w których nie umiemy się modlić. Mimo wielu starań nie udaje nam się usłyszeć Boga. Jak przezwyciężyć ten stan? Co zrobić, żeby nasza modlitwa była żywą i owocną relacją?

Franz Jalics, opierając się na wieloletnim doświadczeniu współpracy z osobami wierzącymi, pokazuje, jak się modlić. Przybliża różne metody nawiązywania kontaktu z Bogiem i omawia najczęściej spotykane przeszkody i trudności. Jako punkt dojścia wskazuje autentyczną modlitwę prostoty, określaną jako „patrzenie w miłości na Boga”, która przynosi głęboki pokój.

Każdy rodzaj modlitwy praktykowany we właściwym czasie jest pożyteczny i pomocny. Nie powinniśmy się jednak przy żadnym zatrzymywać, lecz iść dalej i rozwijać się. Rozwój w modlitwie polega na spotykaniu Boga w coraz prostszy, naturalniejszy, a przez to głębszy sposób.

Franz Jalics SJ (ur. 1927) – jeden z największych współczesnych autorytetów w dziedzinie duchowości i kierownictwa duchowego, rekolekcjonista. Autor wielu cenionych książek, w których szczególną rolę poświęca zagadnieniu kontemplacji.

Wydanie: pierwsze

Rok wydania: 2020

Oprawa: miękka

Liczba stron: 168

Wymiary: 124x194 mm

Waga: 0.24 kg

ISBN: 978-83-277-1781-8

Autor: Franz Jalics SJ

Tłumacz: Anna Kleszcz

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: