Pośćcie sercem Zobacz większe

Pośćcie sercem

DM00001

24,90 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Więcej informacji

Do rąk czytelników oddajemy po raz pierwszy przetłumaczoną na język polski książkę wybitnego franciszkanina - ojca Slavka Barbaricia poświęconą postowi.
Publikacja ta przypomina nam o wielowiekowej tradycji postu, która została w naszych czasach niemal zupełnie zapomniana.
Autor przywołuje zarówno cytaty z Pisma Świętego, encyklik, opracowań dotyczących postu jak i słowa Matki Bożej skierowane do wizjonerów z Medziugorja. Matka Boża prosi nas, abyśmy pościli sercem.

Jest wiele argumentów przemawiających za postem, zarówno natury fizycznej, jak i psychicznej czy duchowej. Ojciec Slavko wnikliwie analizuje wpływ postu na nasze zdrowie, spokój i stosunek do Boga oraz bliźniego. Publikacja zawiera także poruszające, autorskie rozważania tajemnic różańcowych i Drogi Krzyżowej, świadectwa osób uczestniczących w rekolekcjach postu i modlitwy. Ponadto znajdują się w niej bardzo ciekawe opisy postu terapeutycznego, wskazania dotyczącego zdrowego odżywiania się. Szczególnie w okresie Wielkiego Postu powinniśmy pamiętać o tym, że wszyscy jesteśmy wezwani do modlitwy i postu!

Oprawa miękka, 210 stron, wymiary 14,5 x 20,5 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii: