Obniżka! Od lęku do wiary (autor książki "Moc uwielbienia") Zobacz większe

Od lęku do wiary (autor książki "Moc uwielbienia")

EES-00044

25,42 zł

-15%

29,90 zł

Opis

AutorMerlin R. Carothers

Więcej informacji

Żyjemy między wiarą i strachem, a to co wybierzemy, jest najważniejszą rzeczą na świecie.
Jak nie stać się bezradną ofiarą tego, czego się boimy? W jaki sposób wiara może dodać nam odwagi i uczynić nas otwartymi na Boga? Kaznodzieja i autor bestsellerowych książek Moc uwielbienia, Zdumiewająca potęga wiary oraz Tajemna broń Boga, Merlin R. Carothers, tym razem podpowiada, w jaki sposób walczyć ze strachem, który paraliżuje nas w codziennych sytuacjach. Carothers twierdzi, że walki ze strachem musimy się uczyć, świadomie przechodząc kolejne etapy „antylękowej” terapii opisanej w tej książce. Naszym opiekunem podczas tych lekcji będzie sam Bóg.

Modlę się we wspólnocie od trzydziestu lat. Każdego dnia coraz wyraźniej dostrzegam wszechobecny lęk wkradający się w przestrzeń wiary. Lęk, który niczym najgroźniejszy wirus nagle atakuje, paraliżuje, pozostawia bez nadziei…
Niezwykle szczera książka Merlina R. Carothersa jest rodzajem odtrutki, antywirusa. Jest lekiem na lęk. Autor subtelnie, krok po kroku ukazuje w niej, że jednym z największych zagrożeń katolików jest lęk przed Duchem Świętym… w którym nie ma lęku!

Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego”

Format 130 x 200. Stron 304. Oprawa broszurowa.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: