Obniżka! Mikołaj chłopiec który został świętym - DVD Zobacz większe

Mikołaj chłopiec który został świętym - film DVD

DYSTRYBUCJA00005705

13,50 zł

-10%

15,00 zł

Opis

Więcej informacji

Zapraszamy wszystkie dzieci w niezwykłą podróż do Miry, w dzisiejszej Turcji, gdzie poznają historię chłopca, który wyróżniał się wielką pobożnością i miłosierdziem. Gdy dorósł, mieszkańcy Miry wybrali go na swojego biskupa. A dlaczego obecnie św. Mikołaj jest patronem żeglarzy oraz panien szukających kandydata na męża? Odpowiedzi szukajcie w filmie „Mikołaj – chłopiec, który został świętym”. Dodatkowo na płycie DVD znajdują się teledyski zespołu Promyczki Dobra: „Święty Mikołaju” oraz „Dookoła słońca”.


Słowo od wydawcy:

W różny sposób ludzie próbują przedstawiać barwną postać Mikołaja. Dla ludzi wierzących jest on wspaniałym świętym, który uczy, jak sprawiać radość innym. Święty Mikołaj żył naprawdę na ziemi. Ponad 1700 lat temu był biskupem w mieście Mira, które leży na terenie dzisiejszej Turcji. Nawet ten zaszczytny urząd nie przeszkodził mu w pomaganiu najbardziej potrzebującym. Być może dzięki temu św. Mikołaj stał się symbolem dobroci i radości, a dzień jego wspomnienia – 6 grudnia – jest okazją do obdarowywania się prezentami.

ks. Andrzej Mulka


"Każdy z nas ma ulubionych świętych, do których się zwraca o pomoc w różnych sytuacjach życia. Jednym z nich jest św. Mikołaj. Warto poznać życie tego „Dobrego Biskupa”, by tak jak on pomagać Panu Jezusowi w dawaniu dobra innym. Pomoże nam w tym film o św. Mikołaju, do obejrzenia którego serdecznie zapraszam".

bp Antoni Długosz

Rok wydania: 2012

Czas trwania: 30 min.

Język: Dubbing polski, aktorski m.in. Krzysztof Kolberger, Radosław Pazura, Jerzy Zielnik, Józef Mika i inni.

Nośnik: DVD

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: