Obniżka! Fatima. Ostatnia Tajemnica - film DVD Zobacz większe

Fatima. Ostatnia Tajemnica - film DVD

RAF206

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Opis

Więcej informacji

Czy objawienia fatimskie skrywają klucz do naszej przyszłości? Monica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie.

Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat!

Intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu. Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich widzów będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.

czas: 83 min.
format obrazu 16:9


 

<iframe width="560" height="315" src=https://www.youtube.com/embed/KDIxvQksRJs frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen=""></iframe>30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: