Szare anioły - OUTCASTS - film religijny DVD Zobacz większe

Szare anioły - OUTCASTS - film religijny DVD

HUMAN01

39,90 zł

Opis

Więcej informacji

Szare Anioły – film rekomendowany przez Papieża Franciszka

Szare anioły w reżyserii Josepha Campo jest najnowszym filmem Grassroots Films” - mieszczącego się w Nowym Jorku studia filmowego produkującego przede wszystkim katolickie filmy. Szare anioły to film zdecydowanie zmuszający widza do refleksji, chwytające za serce historie, wobec których trudno pozostać obojętnym. Film Outcast — szare anioły został okrzyknięty jednym z najmocniejszych filmów religijnych ostatnich lat, a sam projekt dostał błogosławieństwo od Papieża Franciszka.

Trudne historie ludzi pokrzywdzonych przez los i tych, którzy im pomagają.

Anioły — film opowiadający historie ludzi dotkniętych przez los, którym pomoc niosą bracia Franciszkanie Odnowy. Nie boją się oni udać z pomocą w miejsca, które większość ludzi wolałaby omijać. Niosą pomoc więźniom w zakładzie karnym w Hondurasie, angielskim prostytutkom, jak również członkom niebezpiecznych gangów narkotykowych w Irlandii. Anioły film, w którym przedstawiono zmagania Franciszkanów, którzy postanowili poświęcić swoje życie, służąc ubogim i cierpiącym, dla których czasami wydawało się nie być już nadziei. Szare anioły to film uczący przede wszystkim miłości i szacunku do drugiego człowieka, niezależnie od jego pochodzenia czy sytuacji życiowej, w jakiej się znajduje.

Szare anioły to nie tyle film religijny opowiadający o Bogu, a raczej historie tych, którzy potrzebują pomocy i tych, którzy wyrzekając się własnych wygód, postanawiają tej pomocy im udzielić, opowieść o całkowicie bezinteresownej miłości, za którą kryje się właśnie Bóg. Wszystkim widzom, którzy lubią oglądać ludzkie historie, gorąco polecamy także produkcję, pt. “ Próba Ogniowa“ w oryginalnej wersji Fireproof. 

<iframe width="560" height="315" src=https://www.youtube.com/embed/LrhgUF4PoGw frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen=""></iframe>

 

Opinie:


Karolina: Nie dziwie się, że Papież udzielił błogosławieństwa na ten projekt. Anioły, film pokazujący działalność zakonników mocno mnie wciągnął. Film Anioły polecam wszystkim kinomanom!

Zbigniew: Pięknie przedstawiona historia wielkiej odwagi i niesienia pomocy. Franciszkanie przedstawieni w filmie to prawdziwe Anioły. Film ten oglądałem z przyjemnością i wielkim podziwem dla tych ludzi.

Alicja: Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Anioły film, który nakłonił mnie do wielu refleksji i całkiem innego spojrzenia na niesienie pomocy bliźniemu.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: