Obniżka! Domek na skale cz. 7 - DVD Zobacz większe

Domek na skale cz. 7 - film religijny dla dzieci DVD

PROMYCZEK2

22,50 zł

-10%

25,00 zł

Opis

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu kolejną fascynującą propozycję dla najmłodszych. Tym razem jest to seria filmów Domek Na Skale — europejska produkcja dla amerykańskiej telewizji, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

 

Po dłuższej przerwie pojawiają się kolejne przypowieści z cieszącej się wielką popularnością serii filmów DOMEK NA SKALE. Te fantastyczne programy realizuje hiszpańska grupa VALIVAN dla amerykańskiej telewizji EWTN. Polski dubbing i świetnie zaśpiewane piosenki otrzymały znakomitą ocenę od autorów. Pięknym podsumowaniem serii 17 przypowieści są odcinki specjalne nawiązujące do Bożego Narodzenia i Wielkanocy.

 

Filmy, które znalazły się na płycie przybliżają następujące Przypowieści Pana Jezusa:

  • Ziarnko gorczycy

  • Dwóch synów

  • BONUS - 4 Piosenki z filmówSeria Domek Na Skale wydana została z pełnym dubbingiem aktorskim. Producentem jest grupa VALIVAN (Hiszpania), która zrealizowała programy dla amerykańskiej telewizji EWTN, nawiązując formą do tak bardzo lubianej przez dzieci Ulicy Sezamkowej. Grupę VALIVAN tworzy sześcioosobowa rodzina z Hiszpanii - Valeria i Iván oraz ich dzieci: Jaime, María, José i María Valeria. - Kiedy zaczęliśmy pracę w telewizji dotarło do nas, że większość tworzonych tam programów dla dzieci nie wychowuje, ale sprzedaje maluchom idee, które wcale nie są wychowawcze – mówi Iván. - Telewizja to narzędzie ewangelizacji, dlatego chcieliśmy dać dzieciom przeżycia, które pomogą im zbliżyć się do Pana Boga – dodaje Valeria.

Znakomita pomoc w katechizacji przedszkolaków i uczniów klas 1-3

Film zdobył II nagrodę na XXVIII Międzynarodowym Festiwalu Niepokalanów 2013


Opakowanie clear 7mm
Rok wydania 2018
Producent VALIVAN
Czas trwania 2 x 30 min.
Dubbing pełny aktorski
Nośnik DVD
Dubbing Tak 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/fpnLlaw4p1A" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen=""></iframe>

 

Po więcej filmów dla naszych pociech zapraszamy do zakładki filmy religijne dla dzieci.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: