Obniżka! Ignacy Loyola - film DVD Zobacz większe

Ignacy Loyola - film religijny DVD

RAF0002

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Opis

Więcej informacji

Ignacy Loyola - wielki grzesznik

Doskonale opowiedziana historia dramatycznych i przełomowych momentów życia Ignacego Loyoli. Twórcy wykreowali trzymającą w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty opowieść o nadzwyczajnej przemianie wewnętrznej człowieka, idealnie oddając istotę „ignacjańskiego ducha”

Walka z wewnętrznymi demonami
Ignacy Loyola - brutalny żołnierz, kobieciarz, którego całe życie kręciło się wokół bogactw, sławy i władzy, podejmuje walkę na śmierć i życie ze swoimi wewnętrznymi demonami. Ignacy Loyola musi zmierzyć się z depresją, myślami samobójczymi, wstrętem do samego siebie i miłosierdzia dla innych, wreszcie przejść proces o herezję przed inkwizycją, by ostatecznie, wygrywając bitwę, stać się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.

Poetyka filmu, przesłanie, walory artystyczne, muzyka, kolor w połączeniu ze znakomitą grą aktorską głównego bohatera trafiają prosto do duszy widza i nie pozwalają mu zbyć seansu wzruszeniem ramion.

 

DVD: Czas trwania 124 min, lektor polski, napisy polskie

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/izPL3Fq3KMA" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen=""></iframe>

 

 

Opinie:

 

Bartosz: Ignacy Loyala został przedstawiony w taki sposób, że oglądając ten film podświadomie widzimy nawracającego się człowieka XXI wieku. To niesamowita produkcja!

Julia: Przeglądając opinie w internecie, długo zastanawiałam się nad tym czy obejrzeć ten film. Jednak pewnego dnia podczas wieczoru filmowego wraz z całą rodziną, stwierdziliśmy, że nadszedł właściwy czas na oglądanie. Teraz śmiało mogę stwierdzić, że Ignacy Loyala to wspaniały film, który warto obejrzeć.

Rafał: Krótko i na temat Ignacy Loyala to świetna fabuła, dobra obsada i niezwykłe efekty audiowizualne.

 

Jeżeli zainteresował Cię temat bohaterów Kościoła zapraszamy również do zakupu filmu Samson 2018.

Filmy religijne to niepowtarzalna okazja do poznania historii o wielkich bohaterach kościoła.

 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: