Obniżka! LUDZIE BOGA 78 - Tam, gdzie mieszka Bóg - film religijny DVD Zobacz większe

LUDZIE BOGA 78 - Tam, gdzie mieszka Bóg - film religijny DVD

LLITE00556

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Opis

Więcej informacji

TAM, GDZIE MIESZKA BÓG. KOLEKCJA LUDZIE BOGA NR 78


Pierwszy w historii film fabularny, w którym wystąpił papież Franciszek. Ojciec Święty skierował do najmłodszych przesłanie o poszukiwaniu Boga w naszej codzienności poprzez czytanie Ewangelii, uczenie się katechizmu oraz rozmowę z Jezusem.

Tam, gdzie mieszka Bóg” opowiada historię małego chłopca, który wyrusza samotnie w góry w poszukiwaniu Boga. Po drodze spotykają go różne przygody; przygarnia bezdomnego psa, spotyka pasterza owiec…W ślad za nim wyrusza na jego poszukiwania ekipa złożona z siostry i jej przyjaciół. Dzieci oczywiście nie zobaczyły na szczycie góry Starca z Siwą Brodą, ale znalazły Boga w otaczającym je świecie, w ludziach, zwierzętach, przyrodzie, ale czy tylko? Film to swego rodzaju przypowieść o miłości, przyjaźni, lojalności.

Nieocenionym walorem filmu są materiały edukacyjne przygotowane przez specjalistów, zamieszczone w materiałach dodatkowych menu płyty DVD, zachęcamy do ich pobrania z nośnika. To kolejna wyprawa w poszukiwaniu Boga przy poprowadzeniu lekcji, nie tylko religii. Zachęcamy gorąco!

Teksty do książki zostały przygotowany przez pisarkę - Małgorzatę Nawrocką, autorkę wielu książek dla dzieci, oraz ks. Andrzeja Mulkę, założyciela i dyrektora Wydawnictwa Promyczek .

Wydawca Kolekcji LUDZIE BOGA. CZYTAJMY, OGLĄDAJMY, ROZMAWIAJMY


Premiera wydawnicza: 29 listopada 2018 roku. Kolekcja Ludzie Boga nr 78


Dane techniczne DVD:


Język: polski dubbing

Czas: 83 min

Obraz: 16:9

Dźwięk: 5.1


ISBN 978-83-66126-14-5


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/w20_jv5XDfo" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: