Obniżka! Mam przyjaciół w Niebie - film DVD Zobacz większe

Mam przyjaciół w Niebie - film DVD

RAF053

29,67 zł

-15%

34,90 zł

Opis

Więcej informacji

Mam przyjaciół w niebie - włoska dawka humoru

 

Kolejna komedia włoskiej produkcji, która została odebrana przez widzów bardzo pozytywnie, co najmniej podobnie, jak miało to miejsce w przypadku filmu pt. Jak Bóg da.

Wiele pozytywnych opinii o filmie Mam przyjaciół w niebie potwierdza, że jest on szalenie zabawny, a zarazem bardzo wartościowy i zdecydowanie należy go zobaczyć.

Film mam przyjaciół w niebie to produkcja, która bawi. Jednak przede wszystkim opowiada o niezwykłej przemianie, o wewnętrznym dojrzewaniu z pozoru dorosłego człowieka, o przewartościowaniu całego życia, ale także o tym, jak bardzo zaślepieni czasem bywamy poprzez swoje ego.

 

Dwa skrajne światy Felice Castriota

 

Mam przyjaciół w niebie przedstawia widzom dwa skrajne światy, w których znajduje się główny bohater. Pierwszy ukazuje bardzo lekkie, praktycznie beztroskie, nie zawsze zgodne z zasadami moralnymi, czy prawnymi, życie mężczyzny, który głównie skupia się na sobie i własnych potrzebach.

Dzieje się tak do czasu, aż zostaje złapany na praniu brudnych pieniędzy dla świata przestępczego. Trafia wówczas do sądu i zostaje skazany na prace społeczne w ośrodku dla osób fizycznie i psychicznie niepełnosprawnych.

Początkowo traktuje on pacjentów z dużą dozą ignorancji i dystansem, przez co sam zostaje odrzucony i nieakceptowany w nowym środowisku. Z czasem jednak okazuje się, że wszystko ulega zmianie.

Główny bohater filmu Mam przyjaciół w niebie dostaje od losu szansę, by dostrzec swoje błędy i je naprawić, by stać się lepszym człowiekiem.

Warto zaznaczyć, że ta przemiana nie byłaby możliwa gdyby nie przyjaźń, miłość, współczucie, ale niestety również strata.

 

Oglądając Mam przyjaciół w niebie można zauważyć, że ta produkcja, to coś więcej niż ogromna dawka śmiechu.

 

Poznajcie historię, która całkowicie odmieniła głównego bohatera filmu Mam przyjaciół w niebie - Felice Castriota, a być może również odmieni Wasze życie.

Autor:

Fabrizio Maria Cortese

ISBN:

9788366250086

Oprawa:

twarda

Liczba stron:

24 +DVD

Format:

140x190

Data wyd.:

2019

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/8IJgMXOmMo4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: