Obniżka! Przebudzenie Giganta - film DVD Zobacz większe

Przebudzenie Giganta - film DVD

KATOLIK 001

27,00 zł

-10%

30,00 zł

Opis

Więcej informacji

„Przebudzenie Giganta” to film dokumentalny, który odkrywa przed nami niezwykły świat życia świętej Weroniki Giuliani (1660-1727). Nadprzyrodzone doświadczenia towarzyszą Świętej od wczesnego dzieciństwa i pogłębiają się w Zakonie Klarysek Kapucynek, gdzie w krótkim czasie zostaje mistrzynią nowicjuszek, a następnie opatką. W Wielki Piątek 5 kwietnia 1697 roku Weronika otrzymuje dar stygmatów.

Święta Weronika to kobieta, która odnalazła Miłość i odkryła swoje powołanie jako „Pośredniczka” pomiędzy Bogiem a grzesznikami, dla zbawienia których nie waha się przyjąć największego nawet cierpienia.

Film opiera się na zapiskach „Dziennika”, który prowadziła na polecenie spowiednika i biskupa Città di Castello. Ten niezwykły zapis, zawierający 22 tys. stron manuskryptów, w dużej części dyktowany jest Weronice przez Matkę Bożą. Pozwala on dziś odkrywać Weronikę jako prawdziwego Giganta świętości, mistyki i człowieczeństwa.


Całkowity czas: 100 min.

Ilość płyt: 1

Format: książka z DVD

Kod ISBN: 978-83-65791-81-8

Wydawca: Studio Katolik (polski wydawca), reż. Giovanni Ziberna, Valeria Baldan (Sine Sole Cinema)

Rok produkcji: 2017

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/792msYFMU_o" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: