Obniżka! LUDZIE BOGA 80 - Fatima Trzecia Tajemnica - film DVD Zobacz większe

LUDZIE BOGA 80 - Fatima Trzecia Tajemnica - film DVD

LLITE005521

25,49 zł

-15%

29,99 zł

Więcej informacji

„Fatima trzecia tajemnica” to film fabularyzowany, który zainspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami

 

Film „Fatima trzecia tajemnica” ze względu na sposób, w jaki ta fascynująca historia jest ukazywana na ekranie, jest jednym z najpopularniejszych dzieł o tej tematyce. Reżyser filmu- Alfredo Payretti- przedstawia historię tajemnic fatimskich z nieco innej perspektywy, pokazując także archiwalne, autentyczne nagrania związane z nieudanym zamachem na papieża Jana Pawła II z 13 maja 1981 roku. Trzecia tajemnica fatimska wzbudza największe emocje wśród wszystkich, którzy zetknęli się z objawieniami i poznali ich pełną treść, dlatego też film „Fatima trzecia tajemnica” jest tak chętnie oglądany i analizowany przez wiele osób, które są zainteresowane tą tematyką.

Fabuła inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, archiwalne materiały i doskonałe budowanie napięcia to cechy, którymi może poszczycić się „Fatima trzecia tajemnica”. Film ten opowiada historię młodej portugalskiej zakonnicy, która wyrusza w długą podróż do Watykanu, po to, aby przekazać Ojcu Świętemu ważny dokument od siostry Łucji. W podróży towarzyszy jej policjant, który zajmuje się śledztwem w sprawie niewyjaśnionych morderstw w centrum Rzymu.

„Fatima trzecia tajemnica” to doskonały film dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani objawieniami w Fatimie oraz tym, jakie mają one znaczenie w dzisiejszym świecie. Wszystkie osoby interesujące się objawieniami fatimskimi powinny także sięgnąć po dzieło Andy’ego Collinsa - książka Trzecia tajemnica fatimska, która przedstawia pełną treść wszystkich tajemnic fatimskich i jest doskonałym źródłem wiedzy na ich temat.

reżyseria: Alfredo Payretti
w roli głównej: Marco Bonini
czas 96 min
format obrazu 16:9
dźwięk 2:0
lektor: polski, napisy: polskie, wersja oryginalna: język włoski30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: